2733
2739
عنوان

داستان زندگی من از کودکی تا ازدواج.بیایین دوستای گلم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 394652 بازدید | 2029 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسی اینیستات خصوصیه من با اسم مرد اومدم تو درخواست و قبول کن

میشه لطف کنی ایدیشو برام بفرستی من نمیشناسمش واسشم درخواست دادم جواب نداده

میشه لطف کنید برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسید ممنونم
پارت سی و سوم هردوتاشون بالا سرم بودن.بخدا من‌ عین سه روزو دانشگاه بودم و اینو از دفتر حضور غیاب ...

وای خدا

دیگه تو اینیکی پارت گریم گرف

دوس دارم بگی تو کتک کاریشون اغراق کردی

خدا نگذره از ظالم

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
2740

کل داستانت رو خوندم و از صمیم قلب ناراحت شدم 

خدا به دلت ارامش و شادی رو برگردونه

به این فکر شاد باش که اون دنیا دار مکافات و گرفتن حق مظلوم از ظالمه

لطفا ای دی اینستات رو به منم بده مرسی

استارتر عزیز برات ارزوی بهترینهارو دارم و انشا... روزهای خاطره انگیز و نابی در انتظارتون باشه.

بخداااااااا این همه که پدر و مادرت دلتو شکستن و ازارت دادن این اذیتم نکرد ولی این همه کاراگاهو و کارشناس که زحمتی به خودشون نمیدن که بادقت بخونن سریع واکنش نشون میدن و خیلی خیلی بی ادبانه و گستاخانه نظر دادن بیشتر منو اذیت کرد. عزیزانی که نسبت به استارتر واکنش بدی نشون دادین اولا اگه به شعورتون توهین میشد چرا خودتونو ملزم به موندن به ادامه تاپیک میدیدین؟ دوما هیییییییییچ کسی حق توهین و فحاشی به پدر و مادر استارترو نداره هرچقدر هم اذیتش کرده باشن. ادم خیلی دلش میشکنه واقعا میبینه بین چه ادمایی با چه طرز فگرایی شده هموطن...... لطفا از این به بعد توی هر تاپیکی بعد بررسیهای لازم و کشف واقعیتها و پرده برداری از دورغهای هر استارتر لطفا خیلی مودبانه همون اول تاپیک و رها کنید اینجور داستانها سلیقه ایه.... اینقدر نظر... اینقدر مچگیری.... اینقدر توهین و ...... داستانو هی طولش میدادیم استارتر میتونست همه داستانو تو چند صفحه تموم کنه. کارابراییی که بیخودی میخوان خودی نشون بدن مشمول الذمه تمام کسایی هستن که هم وقت میزارن و هم اینترنت مصرف میکنن هستن و من بشخصه دلخورم ازشون.

استارتر عزیزم دوتا سوال دارم لطفا فرصت کردی جواب بده. اونجایی که گفتی مادرشوهر و خواهرشوهرم میخواستن یه جایی برن و شما مشکوک شدی که کجا میرن بالاخره فهمبدی قرار بود کحا برن و رفتن؟ و دومی اینکه گفتی شوهرم با خواهرش تلفنی حرف میزد و میخندید متوجه نشدم خواهرشوهرت با شوهرت درباره چی حرف میزد که بعدش باعث کتکاری شوهرتون شده بود.

عزیزم الان چمد ترمی از دانشکاهت مونده ایکاش بتونی تموم کنی و بعدش یه کار مناسب پیدا کنی و یه کم مستقلتر هم باشی برا اعتماد بنفست هم خوبه. و بعد اینکه روحا و جسما اماده شدی برای لچه اقدام کنی. انشا.... به زودی حابت دلت خوب بشه و به هرچی میخوای برسی. 

خدا مادربزرگ و خاله های گلتو برات نگه داره خیلی مشتی ان از طرف من روی ماهشونو ببوس😘. وقتی هییییچ کسیرو نداری و از همه جا رونده شدی فقططططط یه نگاه محبت امیز میتونه روزنه ای تو دلت ایجاد کنه که واقعا مادربزرگ و خاله هات سنگ تموم گذاشتن که شاید جایی حتی خواهری برا خواهرش انجام نده. 

اابته شاید دلیل مادرت بر اینکه کادوهای عقدتونو برداشته میخواسته براتون جهیزیه بخره چون شنیدم و دیدم خونواده هایی که میگن کادوهای عقد به مادر عروس میرسه که چون قراره برا دخترش جهیزیه بخره ...

من کاربری قبلیم گوشیمو عوض کردم نمیره مجبور شدم جدید بسازم اول اینکه از دروغ بدم میاد ای کاش بگی رما ...

اره قشنگ از اولشم کاملا مشخص بود شر و ور میگه من ک رفتم بیرون حتما ابلیغ پیج اینستاشه اخرش هم 

عزیز جان تو یکی از تا پیکات گفتی خواهر کوچول داری اینجا میگی داداش.اینجا از مامانت ید میگی یجا میگی شوهرم ب نامانم توهین کرده‌.

خدایاااااااا.خودت حواست به نی نی تو راهیم باشه.🙏
خانومم اسمش كوتاهي نيس وظيفش نبوده كه شما مادرت كه صدتا پيرهن از مادرشوهرت نزديكتره ،كوتاهيشو اصلا ...

كلا خيلي ادم جالبي استارتر

همش توقع داره از خانواده شوهرش

خخخ

رفته خونه مادر شوهرش سه سال

ي سال مادرش غذا حتي بهش نداده

بعد همش گله ميكنه ازشون

واي خدا....

خوب كل دوران مجردي لباس مجلسي نداشته! سر ي لباس مجلسي تو عقد با شوهرش دعوا راه انداخته تا طلاق كشونده قضيه رو...

مامانش ي بار نيومده پذيرايي كنه ازش

ولي همش توقع توقع توقع از خانواده شوهرش....

اووووف بابا

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻