2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سال؟منم تنبلی دارم خسته شدم

من سه چار سالی دنبال درمانش بودم اما دوماهی هست ک دیگ دکتر نرفتم و پریود نشدم

البته الان تو همین دوماه ک گذشته لکه های بازوهام داره هی کمتر میشه 

زهرا طاهری
من سه چار سالی دنبال درمانش بودم اما دوماهی هست ک دیگ دکتر نرفتم و پریود نشدم البته الان تو همین دو ...

اره بعد قطع مصرف خوب میشه خداروشکر رو بازوهاتونه

4 سال قرص خوردین یعنی؟

2728
2738
اره بعد قطع مصرف خوب میشه خداروشکر رو بازوهاتونه 4 سال قرص خوردین یعنی؟

آره 

پنج شش ماه قرص میخوردم کیستام از بین میرفتن

دو سه ماه قرص نمیخوردم ولی خوب بودم یعنی پریود میشدم

باز دوباره قطع میشد پنج شش ماه قرص دوسه ماه خوب

اینطوری بود

زهرا طاهری
آره  پنج شش ماه قرص میخوردم کیستام از بین میرفتن دو سه ماه قرص نمیخوردم ولی خوب بودم یعنی پری ...

درسته این قرصارو باید اینطوری خورد

مرسی گلم نمیدونم بخورم یا ن؟تنبلی دارم کیست دارم پریود نمیشم جوش میزنم که دائم دارم راکوتان میخورم دلی به محض قطع برمیگرده خستم

درسته این قرصارو باید اینطوری خورد مرسی گلم نمیدونم بخورم یا ن؟تنبلی دارم کیست دارم پریود نمیشم جوش ...

منم خیلی کلافه شدم از قرص خوردن

از دکتر رفتن 

میخواستم کلا قرصا رو ول کنم و بیخیال شم تا وقتی ک ازدواج کنم و بخوام بچه دار شم

آخه درمان قطعی نداره ک درمانش موقتیه با خودم گفتم من هرکاری کنم الان موقته بازم موقع بچه دار شدن باید انجام بدم

الانم ک خب پریود نشم مهم نیس. 

ولی تو نی نی سایت دیدم خانوما میگفتن حتما برید دنبال همین قرص خوردن .میگفتن درسته درمان نمیشه ولی اگر نخوریم اوضاع بعد چند ماه یا چند سال وخیم میشه. 

زهرا طاهری
منم خیلی کلافه شدم از قرص خوردن از دکتر رفتن  میخواستم کلا قرصا رو ول کنم و بیخیال شم تا وقتی ...

دقیقا علاوه بر بدتر شدن خدای نکرده سرطان رحم و...بعضیا فک میکنن باردار بشن دیگه درمان نمیخواد در صورتی که ربطی به بارداری نداره.نمیخوام لک بیارم شما چه قرصی میخوری؟

من آمپول پروژسترون زیاد زدم ببین فقط یبار ک پریودم قطع شد برا اینکه پریود شم و قرصمو شروع کنم هشت تا آمپول پروژسترون زدم 😿😑

پرمارین. مدروکسی پروژسترون.کوتریماکسازول. اسپیرونولاکتون. سیپروترون کامپاند. فلوکونازول. آزیترومایسین

قرص ال دی دیان. 

اینا چیزای هست ک دکتر زنان بهم داده و تا الان مصرف کردم

زهرا طاهری
2706