2733
2739
عنوان

ازچه غذاهایی چندش تون میشه یا بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 36664 بازدید | 914 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذاهای شمالی و غذاهایی که کلا سیر دارن یا کبابی شدن

وای مثل میرزت قاسمی منظورته؟ 

من عاشقشم تا حد مرگ میخورم. تو همه غذاهامم سیر میزنم

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
2728
غذاهای شمالی و غذاهایی که کلا سیر دارن یا کبابی شدن

بیخود 🧐توبرو یونجه بخور😡

بسم الله...اول برای چهری دلربای عزیز زهرا س مهدی صاحب الزمان عج صلوات،دوم اگ معرفت داری برا تو دلیم صلوات بفرس.ثوابش×۱۰ براخودت🌹😊
2738
واقعا چندش آوره، منم هربار از تصورش دگرگون ميشم! نمي دونم چطور كسي ممكنه درست كنه و بخوردش!!

مادر من کلیه هاش مشکل داشتن دکتر خوردن گوشت قرمز رو براش ممنوع کرده بود مادرم هم اولش برای خودش غذای جدا درست می کرد همه خورشتهاش رو با مرغ درست می کرد    غذاهاش فوق العاده کم نمک و ......بعد دو سه ماه ما دیدیم براش سخته دو تا غذا درست کنه ما هم گفتیم برای ما هم همونجوری که برای خودش درست می کنه غذا بپزه کلا همه خورشتهامون با مرغ شد فقط برای مهمون با گوشت غذا درست می کرد الانم منم بعصی وقتها با مرغ درست می کنم    کلا اعتقاد دارم باید هر جور غدایی رو بخوریم که بد غدا نشیم 

واقعا چندش آوره، منم هربار از تصورش دگرگون ميشم! نمي دونم چطور كسي ممكنه درست كنه و بخوردش!!

مادر من کلیه هاش مشکل داشتن دکتر خوردن گوشت قرمز رو براش ممنوع کرده بود مادرم هم اولش برای خودش غذای جدا درست می کرد همه خورشتهاش رو با مرغ درست می کرد    غذاهاش فوق العاده کم نمک و ......بعد دو سه ماه ما دیدیم براش سخته دو تا غذا درست کنه ما هم گفتیم برای ما هم همونجوری که برای خودش درست می کنه غذا بپزه کلا همه خورشتهامون با مرغ شد فقط برای مهمون با گوشت غذا درست می کرد الانم منم بعصی وقتها با مرغ درست می کنم    کلا اعتقاد دارم باید هر جور غدایی رو بخوریم که بد غدا نشیم 

2706