2733
2734
عنوان

ازچه غذاهایی چندش تون میشه یا بدتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 36664 بازدید | 914 پست
بامیه😫

وااااای نگووووو چرا آخه.بامیه عشق منه.نیمه اول سالو دارم فریزمیکنم تانیمه دوم بی بامیه نمونم.اون ماه آخر که کم میاری خیلی غم انگیزه😔

دردم از یار است و درمان نیز هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بادمجون ماکارونی عدس پلو گوشت چرخ کرده تنهایی دیگه ازسویاازقیمه ازمرغ..واای الانم که حامله م فقط دمی گوجه باماست میخام..وایی هوس کردم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2731
دلیلشو نمیدونم فقط شنیدم

ما میگیم به بچه خجالتی باید بدی که روش بازشه.

منم بچگیام خوردم والان بسیاردوس دارم بازم امتحان کنم حیف شوهرم چندشش میشه😁

بادمجون ماکارونی عدس پلو گوشت چرخ کرده تنهایی دیگه ازسویاازقیمه ازمرغ..واای الانم که حامله م فقط دمی ...

عزیزم چی میخوری پس؟! 😐 نکنه بافتوسنتز زنده ای

منم کلا شکمو هستم

بدغذا نیستم

عاشق کله پاچه

خورش بامیه 

فسنجون

قورمه سبزی 

وای نگین که عاشق میگو هستم ۱۰کیلو سفارش میگو دادم 

تازه تهدید کردم همش برای خودمه کسی از اعضای خانواده حق نزدیک شدن به میگوهارو نداره

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2738
من عاشق شماشدم بانو.خوردن یه تفریح بزرگه

واقعا خوردن یه تفریح 

مخصوصا برای ما ایرانیا

من با خوردن عشق میکنم البته نه با هر خوراکی مثه تنقلات و آت و آشغال

همش تو خونه راه میرم میگم چیزی نیست من بخورم😋

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
واقعا من تا حالا نخوردم ولی چندشم میشه 

عالیه عالی 

خیلی خوشمزه س 

البته بهتر بگم لذیذه 

طعم دلنشینی داره

ولی حرام نیست،مکروهه...

فکر می کردم حرامه ولی خب خانواده من نمی خورن میگن حرام هست همینطور کوسه ماهی 

کوسه چون گوشت انسان میخوره حرامه

2706