2733
2734
سلام خانم ها. كسي تجربه مراقبتهاي بارداري و زايمان پيش خانم شيخ سليماني داشته؟ بيمارستان سينا و صد ...

سلام عزيزم بيمارستان سينا خوبه ولى صدوقى اصلا خوب نيست من زايمان اولمو اونجا بودم ،دكتر شيخ سليمانى هم براى بارداريهاى عادى و بى مشكل خوبه ،من ٣ماه پيش توى پنج ماهگى سقط كردم ،و دكترم شيخ سليمانى بود از اول خونريزي و درد داشتم و بايد مراقبت ويزه اى برام انجام ميشد ولى هيچ كار خاصى نكرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر مقتدری عالی هستن من تحت نظرشون هستم همسرم اجازه ورود به مطب رو نداره اما خانوم دکتر اینقدر با حوصله و عالی هستن که با آرامش خاطر از مطبشون خارج میشید به نظر من تمام نیاز یه خانوم باردار رو براورده میکنن من 100 درصد پیشنهادشون می کنم

سلام به همگی.لطفا اگه کسی برای بارداری پیش دکتر مریم حکمتیان رفته تجربیاتشو بگه.ممنون

سلام اگر تصمیمی بر انتخاب دکتر حکمتیان دارید باید بگم که اشتباه محضه.ایشون بر خلاف سن و سالشون و اینکه همه جا گفتن هفت هشت ساله از امریکا برگشتن فوق العاده بی سواد هستن.

باهاش مراقبت قبل بارداری داشتم و بعدشم به دلیل بی کفایتیشون بچم سقط شد.

فیبروم رحمم رو که تونستن با هیستروسکوپی بردارن ایشون میخواست با عمل جراحی برداره .خداروشکر که بلاخرع سرم به سنگ خورد و این ریسک بزرگو نکردم.

توی اصفهان دکتر سید اسداله کلانتری بهترینه برای بیماریهای زنان و حتی نازایی.بعد ازونم دکتر شهلا یوسف زاده هست .

هردوشون توی کلینیک باروری ناباروری اصفهان خ مشتاق دوم هستن.هزینه ی ویزیتشون 29 تومن و هربار سونو 44 هست .دکترای فوق العاده ای هستن و فقط و فقط به فکر مریض هستن زایماناشونم مهرگانه

2728

عاطی خانم چرا آدمو میذاری تو خماری

منم مشکل شما رو دارم لطفا کمک کنید منم مشکلم حل شه

نشد بهتون ایمیل بزنم لطفا شما به ایمیل من بفرست درباره بارداریت ودکترت کی بود وشماره تماسش ممنونم

دکتر مقتدری عالی هستن من تحت نظرشون هستم همسرم اجازه ورود به مطب رو نداره اما خانوم دکتر اینقدر با ح ...

سلام

دوست عزیز من تنبلی تخمدان دارم برای نازایی هم خوبه؟ میشه شماره تلفن و ادرس بدین من در اسرع وقت برم؟ ممنونت میشم

سلام

ی دکتر زنان خوب میخواستم بهم معرفی کنین لطفا ...

الان مشکلم پرده مسدود هستش ک گفتن باید با عمل جراحی برداشته بشه برات ولی میخوام پیش ی دکتری بدم ک کارش خوب باشه و بعدم برا چکاپ و بعدا برای زایمانم هم پیشش برم

تو نظرا و صحبتاتون ک خوندم انگار دکتر ندا مقتدری خوبن!

اگه کسی دکتر بهتر تو این زمینه می شناسه یا راهنمایی و کمکی میتونه بهم بکنه ممنون میشم لطف کنین ...

موفق باشین 

2738

پیش دکتر فریبا بهنام فرد نرید. بدون اینکه به من بگه منو کلوپوسکوپی کرد. بعد که کارش تموم شد به من و دستیارش گفت گاز رو دراورده. از اتاقش که اومدم بیرون منشیش گفت 300 هزار تومن بده. گفتم برا چی؟ گفت کلوپوسکوپیت کرده. گفتم اگه من الان پول نداشتم باید چیکار میکردم. نباید دکتر قبلش بگه میخواد چیکار کنه؟!

حالا اینا مهم نیس. بعد 3 هفته گاز با کلی چرک و خون در اومد. وحشت کردم چون نمیدونستم چی داره در میاد. فکر کردم رحمم داره میاد بیرون. دکتر بهنام فرد بسیار بی دقت و بی مسئولیت هستن. این بی دقتیش باعث شد 1 ساله عفونتی گرفتم که 16 تا دکتر تو اصفهان نتونستن منو درمان کنند. هزار جور انتی بیوتیک و پروبیوتیک مصرف کردم. حتی تهران هم رفتم دکتر. تو مطبش اینکارو با من کرد. 

سلام دوستان داخل گروه یه خانمی با نام مستعار عاطی بودن نوشتن پیش خانمی رفتن مشکل نلباروریشون حل شده من نتونستم باشون ارتباط برقرار کنم میشد اگر کسی خبر دارد کمک وراهنمایی کند

سلام دوستان

لطفا یه دکتر زنان خوب برای قبل بارداری حین بارداری و زایمان معرفی کنید با مشخصات زیر

خوش اخلاق و مهربون و با حوصله چون خودم آدم استرسی هستم

برای بیمار وقت بزاره تو کارش دقیق باشه و مسئولیت پذیر

تمام کارها را خودش انجام بده نه ماما

هزینه هاش مناسب باشه نه خیلی گرون 

ترجیحا خودش سونو داشته باشه تو مطب خودش انجام بده

تعصب بیجا روی طبیعی نداشته باشه و کارش هم تو طبیعی هم سزارین دقیق و خوب باشه

تکی بفرسته داخل نه همه را باهم مثل مسجد بشه مطب

خواهشا اگه دکتری میشناسین بهم معرفی کنید چون در حال اقدام هستم کل تاپیک خوندم نتونستم تصمیم بگیرم

2706