2733
2734
بله دکتر ثابت مطب دارن ادرسشون : اصفهان - خ توحید جنوبی - ساختمان ژیوار - ط 2 واحد 204 - این هم شمار ...

مرسی عزیزم لطف کردی. شرمنده میدونی غیر از بیمارستان الزهرا، تو کدوم بیمارستانها کار میکنن؟

مرسی عزیزم لطف کردی. شرمنده میدونی غیر از بیمارستان الزهرا، تو کدوم بیمارستانها کار میکنن؟

تا انجایی که میدونم توی بیمارستان بهشتی هم فعال هستند . البته بهتره تماس بگیرید از منشیشون راهنمایی بگیرید که اشتباه نگفته باشم . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اون دوره ای که اصفهان زندگی می کردم همش مدام می رفتم پیش دکتر اربابی متخصص زنان خوبی بود حالا هم اومدم تهران از طریق یه سامانه مشاوره آنلاین ویزیت میشم باهاشون خیلی راضیم از این جهت. https://mavarateb.com/doctor/دکتر-بهاره-اربابی از طریق این لینک هم می تونم نوبت بگیرم

بچه ها سلام من برای بارداری اولم خیلی تحقیق کردم پیش هر دکتری میرفتم ناراضی بودم تا از ماه 4شروع کردم به کلاس برای بارداری و ورزش بارداری تو بیمارستان امین تا ماه 7 بعد از اون پیش دکتر زهرا صابری رفتم که فدق العاده دکتر خوبی بودن

من ملاکم ب ای دکار این بورکه باید به مریض احترام بزارن هم دکار هم منشی وقت بزارن یکی یکی داخل برن کامل توضیح بدن و اینکه من زایمان طبیعی راحتی داشتم الان دیگه برای بارداری قبول نمیکنن دوتا از خاهرشوهرام پیش دکتر هفت برادران رفتن یکیشون زایمان کرد تو بیمارستان میلاد که راضی بود اون یکی هم و ماه هفت هست احتمالا منم پیش ایشون برم

فقط پیش هر دکتری میرید هر دارویی که بهتون میدن تو نت راجبش تحقیق کنید نزارید دکتر هرکاری که دلش میخاد رو شما انجام بده فقط برانکه شما رو موش آزمایسگاهی کنن خودتون راجب به دارو و یا هرکاری که دکتر میخاد روتون انجام بده کاملا تحقیق کنید 

موفق باشید دوستان

2731

دکتر شهزاد شریف زاده یکی از بهترینان تو اصفهان

شما برای چه کاری میخوای بری پیش متخصص زنان؟ من دوستم عمل زیبایی انجام داده خیلی راضیه

خواستی آدرس وشمارشونم میتونی از سایتشون برداری

http://drsharifzadeh.com/بهترین-متخصص-زنان-در-اصفهان/

سلام دوستان خوبم میتونید یه دکتر عالی در اصفهان معرفی کنید که تو مطبش سونوگرافی از واژینال و رحمم&nb ...

بچه ها ملاکتون  برای انتخاب دکتر ، دستگاه سونو داخل مطب نباشه ، چون دکتر متخصص زنان سواد کامل یه سونوگراف متخصص رو نداره و هزینه سونو هم معمولا جدا میگیرن با مبلغ بالا و اینکه خیلی وقت کم می ذارن برای سونو و جواب سونو هم که نمیدم و اگر هم تحت پوشش بیمه تکمیلی باشید هزینه سونو رو نمی تونید از دکتر متخصص زنان زایمان وصول کنید. سونوگرافی هاتون  رو برید مرکز های متخصص مثلا مرکز سونو احتیاط کار یا سجادفر یا ....مراکز معتبر زیاد داریم

خدایا جونم کمک کن فرزند سالم و زیبا و با استعداد و خوش ذات و خوش بخت و اقبال نصیبم بشه ...الهی آمین🙏🙏🙏🙏

سلام من زایمان اولم سزازین شدم به دلیل بریچ بودن جنین دکترمم رقایی بود اما بارداری دوم دوست داشتم طبیعی زایمان کنم تو نی نی سایت خوندم که خانم دکتر کاظمینی این نوع زایمان رو انجام میده من فقط دوبار ویزیت پیششون رفتم که گفتن اگه مشکلی داشتی برو بیمارستان دردهای زایمانم که شروع شد رفتم بیمارستان ماماهای زایشگاه میگفتند نمیتونی طبیعی زایمان کنی ولی وقتی دیدند من مصمم به طبیعی هستم گفتند باید خود دکتر بیاد ببینه چیکار میکنه که وقتی خانم دکتر اومدند ودیدند روند زایمانم خیلی خوب پیشرفته قبول کردند ومن طبیعی زایمان کردم من که ازشون راضی بودم

2740

سلام بچه ها منم ۸ هفته باردارم و دنبال دکترم‌متاسفانه این روزا تایپیکا پر شده از تبلیغات دکترایی که تازه کارن و زیاد چنگی به دل نمیرنن مثلا من دیروز بنا به همین چیزاییکه توی تایپیکا خوندم رفتم پیش شهزاد شریف زاده باورتون نمیشه اگه پیش یه ماما ی ساده میرفتم بهتر ویزیت میکرد نه فشار گرفت نه وزن گرفت نه پرونده ایی باز کرد و نه سوالی پرسید حتی سن بارداریمم خودم بهش گفتم حساب کن بعضی از تایپیکا فقط و فقط تبلیغه لطفا گول نخوردی البته منم دکتر انتخابیم ایشون نبود فقط برای این که برام آزمایش بنویسه رفتم پیشش و هنوز دنبال دکترم که هنوز پیدا نکردم☹☹☹

عزیزم من یه متخصص زنان و زایمان و ناباروری مهربون سراغ دارم. دکتر شهزاد شریف زاده ۰۹۳۹۲۴۴۷۵۵۱

جراحی زیبایی زنان هم انجام میدن من لابیاپلاستی در اصفهان انجام دادم خیلی خووووب بود. رفتم شوهرم خیلی خوب شده. 

سلام بچه ها منم ۸ هفته باردارم و دنبال دکترم‌متاسفانه این روزا تایپیکا پر شده از تبلیغات دکترایی که ...

اخه تابلو هم هست که دارن براش تبلیغ میکنن یکی دکتر شریف زاده یکی هم دکتر اربابی تو همه تاپیک ها دارن تبلیغ میکنن اخه چه کاریه 

من فیبروم دارم پیش چندتا دکتر رفتم ولی راضی نبودم یکی شون که خیلی منو ترسوند گفت سایز فیبرومت خیلی بزرگه حتما باید جراحی بشه کلی پرس و جو کردم  دختر داییم دکتر مریم محمد بیگی رو بهم معرفی کرد خیلی دکتر با وجدان و خوبی هستن مشکل منو با دارو رفع کردن

سلام بچه ها منم ۸ هفته باردارم و دنبال دکترم‌متاسفانه این روزا تایپیکا پر شده از تبلیغات دکترایی که ...

عزیزم دکتر ۵ ساله من تحت نظرشونم و الان باردارم واسه منم تا ۱۲ هفتگی ک مریض خودشون هستم پرونده تشکیل ندادن چون تا قبل از ۱۲ هفتگی احتمال از بین رفتن جنین هست اتفاقا نسبت ب بقیه انصاف دارن ک هزینه تشکیل پرونده نمیگیرن تا خطر رفع بشه بعد.مراقبت های بارداری هم از ۱۲ هفته ب بعد همه جا انجام میدن.قبل از اون فقط سونو و آزمایش و دارو تجویز میشه.

عزیزم دکتر ۵ ساله من تحت نظرشونم و الان باردارم واسه منم تا ۱۲ هفتگی ک مریض خودشون هستم پرونده تشکیل ...

و فکر میکنم تنها دکتری باشن ک اصلاااااا سونو انجام نمیدن خودشون.چون ی کار تخصصیه.تحقیق کنید دکترایی ک خودشون داخل مطب سونو انجام میدن و هزینه غیر قابل توجیه بابتش میگیرن