2733
2734
عنوان

رفتیم خیابون بادعواوگریه دخترم برگشتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 21 پست

بچه ها توی این سن عاشق بدو بدو کردن هستن 

خصوصا پله و پله برقی 

دختر منم همینطور بود با این تفاوت که من و همسرم تحمل میکردیم و دنبالش می رفتیم خیلی وقتها هم به کارمون نمی رسیدیم ولی با بچه دعوا نمی کردیم تنبیه هم نداشتیم 

بخاطر سنش طبیعیه 

اون نباید مراعات شمارو بکنه شما باید زندگیت رو با شرایط بچه وفق بدی 

بچه ،صبر و تحمل و انرژی میخواد 

این روزها هم میگذره ، مثل برق 

الان دختر من کلاس اول تموم کرده باورم نمیشه اینقدر زود بزرگ شد

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباس برای دخترم میخاستم بخرم

عیب نداره کمتر ببرش خرید . تا خودش جذاب بشه براش. اکثر بچه ها همینن. میرن پاساژ مث ندید پدید ها هستن و یا هر چی ببینن میخوان.

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
2731
خیلی کم پیش میاد بچه ها با مادر پدر هماهنگ باشن! به سن و سال هم ربطی نداره! معمولا بچه ها همیشه خراب ...

نه بابا هرچی بچه ماتو خیابون دیدیم اروم بود فوقش بابستنی اروم میشدن ولی دخترمن انگار اززندان ازادشده وفرار میکنه درصورتیکه اکثرا یاپارک میره یاخودمون بازی میکنیم تاتخلیه انرژی بشه

دخترمن ۴سالشه میریم بازارو میبینه دیوونه میشه تو خونه دختر حرف گوش کنیه، من که گریه ام میگیره هرچی توبازاره از عروسک وخوردنی میخواد نخریم خودشو میکوبه زمین جیغای بلند میکشه ، همه ام یجوری نگامون میکنن شوهرم که فرار میکنه منم سرمو میندازم پایین، بعد یه خودشیرین میاد میگه نزار گریه کنه هرچی میخواد بخرید  دیگه نمیگه اسباب بازی ۲۰۰ هزاری ، پول از کجا بیارم حالا واسه بچه خودشون شکلاتی نمیخرن