2726

دخترم توی 22 ماهه راه میره جمله درحد 3 کلمه کامل میگه این گفتم که نگید نمیفهمه ازاول تااخرش یادوید اینور اونور یا ایراد گرفت پله برقی بره بالا دوبار بردیمش ولی بازم جیغ زد دوباره برم اعصابمون بهم ریخت جیغ وداد گریه رفتیم لباس بخریم اصلا نذاشت منم کفشش دراوردم شوهرم بغلش کرد اوردش خونه کیا بچه بدقلق مثل دخترمن دارن که ابرو واسه ادم نمیزاره خریداتون چکارمیکنین حالام تنیه پارک نبردمش داخل خونه نمیومد که بریم پارک

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اخی. کوچیکی هنوز عزیزم زیر سه سال این رفتارها طبیعیه. دختر من ک نزدیک چهار سالشه گاهی بهونه گیری الکی میکنه. خب توهم خرید های طولانی مث خرید لباس و کفش داری اورو نبر بزار پیش خواهر یا مادرت. بچه هم اذیت نمیشه تا بزرگتر بشه. الان اصلا متوجه تنبیه نمیشه ک گفتی نمیبرمت پارک. بیشتر لج میکنن. 

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...

بچه ۲۲ماهه تنبیه میکنی؟

تنبیه و قانون بالای ۳ سال

این رفتارشم مقطعیه میگذره درست میشه

منم دخترم واس خریدای خودش ساکت بود به من میرسید جیغ و داد که نخر

گاهی اوقاتم که بی حوصله بود واس خریدای خودشم اپا در میاورد ولی با خوراکی چیزش میکردیم و خریدا رو ادامه میدادیم

فقط صبر و تحمل

و اینکه بگو بخوای نخوای باید خربدا رو بکنیم

خیلی کم پیش میاد بچه ها با مادر پدر هماهنگ باشن! به سن و سال هم ربطی نداره! معمولا بچه ها همیشه خرابکاری میکنن و حرف گوش نمیدن و لجبازی میکنن! بعد مادرا (البته اکثرا مادر پسرها!) بعد از ازدواج بچه تلافیشو سرشون درمیارن😂😂😂

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘

ای خواهر پسر من نابود میکنه انبدر نق میزنه و جیغ و گریه میکنه . کلا از خرید و فروشگاه متنفره . الان سه سال و نیمشه تاااازه بزنم به تخته بهتر شده یه کم . کوچکتر بود مثلا با کالسکه میبردمش که خسته نشه کلی خوراکی و بستنی و چیزای جذابم میدادم . تو یه پاساژ خنک هم میرفتیم بازم از در وزودی شروع میکرد به جیغ و گریه . تازه هیچ لباسی هم نمیذاشت پرو کنم .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2706