2737
2739
عنوان

کی مغازه ی پوشاک داره؟

621 بازدید | 25 پست

سلام کسی هست مغازه پوشاک داشته باشه؟من میخواستم مانتو فروشی بذارم .هیچ تجربه ای ندارم .میشه راهنماییم کنید هیچی نمیدونم..مثلا برای یه مغازه ی دوازده متری با چن تومن حداقل میشه جنس اورد از تهران..خودم یه شهرستان کوچیک جنوبم. میخوام برم تهران جنس بیارم .مانتو شیک و جنس خوب باشه

مانتو نمیدانم..مغازه داشتم ولی لباس خونه و لباس زیر و لوازم ارایش و بدلی جات..تا ۳ تومن پر میشد مغازم پره پره

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شغله دوست داشتنیی هست‌دوست داشتم تو قشم ی مغازه داشتم

اونقدام دوست داشتنی نیس😁😁😁مثلن من خودم همیشه سعی کردم جنسای خوب بیارم یا اصلن نیارم..اونوقت مثلن یه مشتری میاد میگه فلان چی چنده میگی فلان بعد میگه من اینو تو فلان جا پنج تومن خریدم عییییین اینو😒😒😒

اون لحظه دلت میخاد مغازتو اتیش بزنی ینی😂😂😂😂😂

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
اونقدام دوست داشتنی نیس😁😁😁مثلن من خودم همیشه سعی کردم جنسای خوب بیارم یا اصلن نیارم..اونوقت مثلن ...

این حرف که حرفه معمولی تو روز مره ی همه ی ادما هست😂😂😂الکی ی چیز میگن برا تخفیف

[QUOTE=98192248]مانتو نمیدانم..مغازه داشتم ولی لباس خونه و لباس زیر و لوازم ارایش و بدلی جات..تا ۳ تومن پر میشد مغاز ...[/QUOTE

جدی .تهران بخوام مانتو بخرم از عمده فروشیا بنظرتون چقد میخواد

2706