2737
2734
عنوان

مینی واش

218 بازدید | 18 پست

بچه ها جونم خاستم تجربمو از کهنه شور بگم 

من باردار که بودم همش از این و اون می‌پرسیدم مطمن به خرید نبودم تا اینکه بعد زایمان دیدم نمیشه لباس بچه تو ماشین ریخت و وقت نیس هی بنشینی با صابون دست بشوری

خلاصه مینی واش کوچیک دو کیلویی فریدولین خریدم خشک کن هم داره اما من خونه مامانم حیاط دارن آفتاب داغ میرنه دیگه بعد شستشو آبکشی میکنم میندازم دل آفتاب 😄

خاستم بگم واقعا من راضی هستم هر کسی بارداره بخره واقعا به درد میخوره خیلی تمیز میشوره قیمتش 500 اینا هست 

خیلی تمیز میشوره من پودر صابون فیروز خریدم برای شستشو

امیدوارم باردارها که مث من دو دل بودن تاپیک ببینن 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
پودر صابون خیلی بوی بدی داره بعد از شستشو بدم میاد

نه مال من واقعا عالیه 

پودر صابون فیروز اصلا بد نیس من قبلا خود صابون فیروز گرفتم یه دونش باز کردم دیدم بو بد گرفت رفتم صابون گلنار لیمویی گرفتم عالی بود اما برای مینی واش این گرفتم خوب بود رفتم باز دو تا دیگه گرفتم گذاشتم کنار که هی کم نیاد برم بخرم

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
نه مال من واقعا عالیه  پودر صابون فیروز اصلا بد نیس من قبلا خود صابون فیروز گرفتم یه دونش باز ...

منم دقیقا همین مارک گرفتم لباسا بوی ماهی مرده گرفت نمیدونم چرا😣🤔حالم بهم خورد

2738

ممنون اتفاقا من دو دل بودم

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
منم دقیقا همین مارک گرفتم لباسا بوی ماهی مرده گرفت نمیدونم چرا😣🤔حالم بهم خورد

واقعا 🙄

من اتفاقا رو بو حساسم خیلی راضی بودم تا الان

چروك نميشه لباسا؟؟

با اب داغ میشد الان اب سرد می ریزم موقع آبکشی میندازم تشت بزرگ بعد با اب پهن میکنم نمیچلونمش

منم فرودولین گرفتم عاللیه راضیم ازش لباسا خودمم گاهی میندازم با پودر صابون فیروز بررررق میندازه

آفرین مال منم همین جور واقعا تمیز می شوره با پودر صابون فیروز 

ممنون اتفاقا من دو دل بودم

نه حتما بخر گلم من دو هفته خریدم اشتباه کردم باید موقع دنیا آمدن بچه داشته بودمش کلی خودم اذیت کردم 

با اب داغ میشد الان اب سرد می ریزم موقع آبکشی میندازم تشت بزرگ بعد با اب پهن میکنم نمیچلونمش

اها اره من با اب داغ ميشستم چروك ميشد 

گذاشتمش كنار

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2706