2752
2734
عنوان

پیرو تاپیک قبلی صاحب خانه بیشعور

115 بازدید | 12 پست

بچه ها ما یه ماه هم نشده اومدیم تو خونه جدید حالا صاحب خونه می گه پاشین بکوبم 

امروز اومده دم خونه می گه سه و نیم میلیون می دم اضافه تر از پول پیش پا بشین

می گم این پول و بگیریم حلال هست یا چون تحت فشاره هست صاحب خونه و مجبوره حرامه 

عزیزم باید خسارت بده دیگ اینهمه وسیله جمع کردین اوردین حالا دوباره باید جمع کنین ببرین دنبال خونه ام بگردین از نظر قانونی باید بده

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

خب ینی شما ازش خواستین این پولو بده یا خودش میگه اینقدر میدم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم باید خسارت بده دیگ اینهمه وسیله جمع کردین اوردین حالا دوباره باید جمع کنین ببرین دنبال خونه ام ...

ضمن اینکه قیمت خونه هم حتما با یک ماه پیش فرق میکنه الان

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
شما به اندازه هزینه جابجایی و کارگر و کمیسیون بنگاه جدید ازش بگیرین.در واقع در حد جبران خسارت

ک فک کنم از سه و نیمم بیشتر شه

سه و نیم به نظرت کم نیست 500 کمیسیون فقط دادم  200 هم پول خاور

خب بهش بگید ک اینقدر هزینه کردید و همینقدر دیگه هم باید باز هزینه کنید تا بتونید جا ب جا شید ،بعدم بگید اگر خونه مناسب گیر اوردیم جا ب جا میشیم در غیر اینصورت تا موعدمون جا ب جا نمیشیم ،خونه پیدا کردن خیلی سخت شده بخاطر قیمتا تا جایی پیدا نکردی  بلند نشین ازونجا

😎

تو قانون داریم که معادل یک ماه اجاره رو اون کسی که میخواد قرارداد رو بهم بزنه باید به طرف مقابل بده. معادل یک ماه تبدیل شده یعنی اگه ۳۰ تومن پیش ماهی ۶۰۰ اجاره هست میشه یک میلیون و پانصد