2733
2734

تصمیم جدی برای افزایش اعتماد به نفس گرفتم 

کتاب مفیدی سراغ دارین پیشنهاد بدین؟

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3004157&slug=تجربیات-زیزی-چیزایی-که-خییییلی-به-خودم-کمک-کرده

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731

خودتو همینطوری که هستی بپذیر و دوست داشته باش

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"
شجاعت از دبی فورد

شما خوندین ؟درباره اعتماد به نفسه؟

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
اعتماد ب نفس نوشته باربارا دی انجلس

مفیده؟ خوندین؟

2738
شما خوندین ؟درباره اعتماد به نفسه؟

باه عزیزم و خودمم دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی هستم و معمولا مشاورین بذای افزایش اعتماد به نفس این کتاب ذو پیشنهاد میدن

دیشتان دیلا دیشتان دیلا دیشتان دیل  

اول ک امیدوارم زودتر معلم شی

دوم برای یه معلم اعتماد بنفس خیلییییی مهمه وگدنه بچه ها سوارت میشن

سوم هرچقوم کتاب بخونی تا خودتو باور نکنی اثر نداره

تو الان بهترین خودتی هرروزم بهتر میشی.باور کن اینو

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
جوجه اردک زشت درون  و نیمه ی تاریک وجود هم از همسن نویسنده خوبه  ولی شجاعت برای افزایش ا ...

مرسی عزیزم

اول ک امیدوارم زودتر معلم شی دوم برای یه معلم اعتماد بنفس خیلییییی مهمه وگدنه بچه ها سوارت میشن سو ...

مرسی عزیزم❤یکی از دلایلی که احساس نیاز به اعتماد به نفس بالا میکنم همینه که میخوام معلم بشم اخه تجربه کردم و میدونم چقدر سخته کنترل بچه ها واسه معلمی که اعتماد به نفس کافی نداره

2706