2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقت استکهلم بودم اگه سوالی داری بپرس عزیزم اگه بدونم جواب میدم گلم

زبان اونجا رو بلد نبوديد چه شكلي ارتباط برقرار ميكرديد؟ ميدونيد چند ماه كالج غيبت كنيم چي ميشه؟ چند ماه اقامت كنيم تو اون كشور ولي كالج رو نريم.ويزاي تحصيليم داشته باشيم

2731
ویزای کاری

چه کاری؟

با چقدر پول؟

با چه مدرکی وقتی زبانشون رو بلد نبودی؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
ولش کن هشیارش نکن بفهمه کجا اومده. بذار تو جهل بمونه وگرنه دور از جونش سکته سگی میکنه. عاشق سگم ...

نه اون كنار من تو جهنمم باشه راضيه😍

انقد ك اين موجوداتـ عشقن

شديداااا وابستگـي مياره ولي با كلي عشق و علاقه

🧚‍♀️👠مَــن قـِرتي تــَريــن دُخـتـَرِشَــهـرَمـ👠🧚‍♀️🧲
2738
باران میشه بگی چه جوری میخوای بری و چه مقطعی و چه رشته ای و با چقدر پول؟

پزشكي

ماهي ٥ هزار كرون هزينه زندگي دانشجوييه( خانوادم اونجان.طبيعتا پول نميبرم)

مامان بابام تجاري ميرن من تحصيلي

موسسه توسعه گردن مهر سرچ كنيد كامل توضيح داده شرايطو ما وكيلمونو از اونجا گرفتيم.

زبان اونجا رو بلد نبوديد چه شكلي ارتباط برقرار ميكرديد؟ ميدونيد چند ماه كالج غيبت كنيم چي ميشه؟ چند ...

اره ما زبانشونو زیاد بلد نبودیم ولی خب جاهای مهم و تفریحیش انگلیسی میفهمیدن و پاساژ و اینا هم که قیمتشون عددش معلوم بود و بعد چند بار در حد جمله های بدرد بخور  کار راه بنداز یاد میگیری من 18 سالمه چند وقتی هست برگشتیم دربار کالجشون زیاد نمیدونم ما ویزای تحصیلی نبودیم ولی بین سه تا 6 ماه فکنم باشه مطمین نیستم اصلا

‏جواب کوتاه یعنی ادامه نده حوصله تو ندارم💆😌
اری بنده در نروژ زندگانی کردم. البته شوهرم 32سال اونجاس. من 6 ماه رفتم الان اومدم زمستون میرم دیگه ب ...

واقعا؟

زبانو چه جوري يادگرفتي!من هنوز نميدونمer رو كجا جمله بيارم.دراين حد داغونم

اره ما زبانشونو زیاد بلد نبودیم ولی خب جاهای مهم و تفریحیش انگلیسی میفهمیدن و پاساژ و اینا هم که قیم ...

و اینکه ما بیشتر معازه ایرانی میرفتیم 

و آشنل داشتیم که خودشون زبونشونو بلد بودن

‏جواب کوتاه یعنی ادامه نده حوصله تو ندارم💆😌
پزشكي ماهي ٥ هزار كرون هزينه زندگي دانشجوييه( خانوادم اونجان.طبيعتا پول نميبرم) مامان بابام تجاري ...

میخای بری سوئد؟

من برادرشوهرم سوئده

هزینه زندگی توی سوئد از اینجا گرونتره 

Instagram📷me_in_netherlands 
پزشكي ماهي ٥ هزار كرون هزينه زندگي دانشجوييه( خانوادم اونجان.طبيعتا پول نميبرم) مامان بابام تجاري ...

خوش به حالت پول داری😔😔😔

به پول ما چقدر میشه؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706