2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیاز و سیب زمینی و قارچ سرخ میکنم بعد یه کم فلفل دلمه اصافه میکنم بعد نمک و فلفل و زرد چوبه میزنم موقع سرخ کردن بعد دو سه تا تخم مرغ میزنم (زیاد هم نمیزنم که قر و قاطی شه) و دور تا دور تابه رو گوجه فرنگی میچینم تخم مرع ها که پخت زیرشو خاموش میکنم. دوس ندارم گوجه فرنگی ها له شن .خیلی خوشمزه میشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2731

این زنعموم اختراع کرده پیاز و تفت میدی یه کوچولو سبک که شد الوچه ترش توش خورد میکنی انقددددررررررررم خوشمزس که نگو ما عاشقشیم😂😂😂 اسمش هم گزاشته خودخودی

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...
2738

من یه کار دیگه هم می کردم

من از اون بچه تپلیا بودم که همش داشتم می خوردم وقتی دیگه به بن بست می رسیدم ارد برمی داشتم خمیر می کردم می زدم تو شکر پهنش می کردم بعدش تو رو غن سرخ می کردم 🤣🤣🤣🤣🤣البته وقتی کسی خونه نبود

قارچ و باروغن تفت میدم نمک میزنم تخم مرغ میشکونم توش البته اختراعی نیس😂و اینکه سیبزمینی نگینی سرخ کن نمک بزن تخم مرغ بشکون توش بعدم باخیارشور یا ماست و نون سرو کن😋😋

تو دریچه کولرو جوری تنظیم نکن ک باد فقط ب خودت بخوره نمیخاد با ناعدالتی تو کشور مبارزه کنی😒😒
مرغو ابپزمیکنم بعدکه پخت ریش ریش میکنم.بعدش سیبزمینی جداسرخ میکنم.بازپیازوفلفل دلمه روبارب میپزم اخر ...

اصفهانی ها ی غذا این شکلی دارن

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2706