2733
2739
عنوان

عکس رنگی رحم

133 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من تازه قصد اقدام دارم دکتر واسه معاینات اولیه عکس رنگی تجویز کرده من خیلی میترسم حتی نذاشتم معاینه ام کنن ،تو نزدیکی با شوهرم هم خیلی حساسم تحمل ندارم چکار کنم چطوری عکس بگیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم من فقط زود به زود مریض میشم که دارو هورمونی واسه تنظیمش می خورم تو آزمایشات وسنو همه چی خوب بوده فقط دکتر گفت به دارو واسه تحریک تخمک گذاری نیاز داری

2740

سه ماه خیلی زوده واسه عکس رنگی ، اگه زیر سی سالی تا یک سال طبیعیه که  باردار نشی ،منم بعد ۱۱ ماه اقدام دکترم برام عکس رنگی نوشت خیلی می‌ترسیدم ،شنیده بودم خیلی درد داره ولی وقتی رفتم دردش غیر قابل تحمل نبود از دکتر که پرسیدم گفت چون مشکلی نداشت زیاد درد نداشته کسایی که لوله هاشون گرفته باشه خیلی درد دارن ،من همون ماه بعد عکس رنگی باردار شدم ،

سه ماه خیلی زوده واسه عکس رنگی ، اگه زیر سی سالی تا یک سال طبیعیه که  باردار نشی ،منم بعد ۱۱ ما ...

خب شما احتمالا تو معایناتتون هم مشکل ندارید من استرس میگیرم پاهامو جمع میکنم هر چی دکتر میگه باز کن نمیتونم  

اتفاقا من دهانه رحمم خیلییی تنگه و تو معاینه و پاپ اسمیر درد زیادی احساس میکنم ،نمیگم درد نداشت ،درد داشت ولی نه اونقدر که نشه تحمل کرد ولی اگه واقعا لازمه که بری به خدا توکل کن و اما به نظر من سه ماه خیلییی زوده واسه عکس رنگی 

عزبزم شما چند سالته؟حتما دکترت ازوناست که دوماه دیگه میگه بیا ای وی اف😐تا یسال ک طبیعیه نهایتش سونو و ازمایش هورمونی میرن.عکس رنگی اخرین مرحله ی چک کردنه من بعد یسال اقدام رفته بودم ک درد نداشتم و لوله هامم باز بود بازم باردار نشدم

پسرم زندگیم ❤