2733
2734

بفرما

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهان اشتباه شد 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728

یه زن و شوهری که بعد ۴۵ سال زندگی هنوز سرمسائل کوچیک شدیدا بحث و دعواشون میشه به هیچ صراطی هم مستقیم نیستن هرکدوم فقط خودشونو قبول دارن باید چیکار کنن به نظر شما مشاور و روانشناس هم اصلا قبول ندارن به شرطی قبول دارن که تاییدشون کنن و حقو به اونها بدن

من از اول ب شوهرم گفتم ک تنها جیزی ک ازت میخوام رابطه را زنهای اطرافت در حد سلام باشه،تو گحل کارش ۳ سال پیش فهمیدم ک قرار بوده خانوم همکارشو برسونه جایی اونم داخل وانت،بحثم شد ک من میگم سلام جدی بده تو سوارش میکنی؟

بعد فهمیدم یک ماه پیش،با ی همکار جدیدش راحت حرف میزنه تاجایی ک اون خانوم دو هفته غیبت داشته،اومده شوهرم گفته خانوم فلانی،نیستی کجایی،اونم ب اسم شوهرمو صدا میکنه و از مسایل خانوادگیش میگه.

دو شب پیش بهم گفته بود کارگر خانوم تو سوله ندارن،ک دیدم اسم کوچیک آرزو رو اورد،ک گفت ی مادر و دخترن ک ایم دخترش هست،مگه اون دختر فامیلی نداره ک راحت اینشو صدا میزنه؟

خلاصه من لهش گفتم خط قرمز من و حساسیت من خانوما هستن و ۳ بار ندید گرفته

الان بشدت ناراحتم و از اینکه ب من و احساسم بی ارزش شدبم خیای داغونم

2738
سلام بنظرتون دمدمی مزاجی عصبی بودن منزوی بودن علائم بیماری روحیه اگه آره چه بیماری؟

به همین راحتی که نمیشه رو هر حالتی اسم بیماری بذارید ، باید ببینی با همه همینطور هستی یا فقط افراد خاص

دمدمی مزاج بودنت برای چه چیزهاییه

خیلی از ماها بخاطر شرایط خاصی که بوجود میاد و از همه مهمتر طرز برخورد شخص مقابلمون رفتارای خاصی از خودمون نشون میدیم

مثلا همسر یه خانم خیلی صبور و خونسرده ولی اون خانم خیلی صبور نیست، با هر برخوردی که مطابق میل خانم نیست فورا عصبی میشه و چون همسرشون صبور هست و چیزی نمیگه این رفتار تقویت میشه و یجورایی نسبت به اون فرد، این خانم شرطی میشه که با دیدنش فورا حالت تدافعی میگیره و میخواد پرخاشگری کنه

خدایا پناهم باش
سلام بنظرتون دمدمی مزاجی عصبی بودن منزوی بودن علائم بیماری روحیه اگه آره چه بیماری؟

منزوی بودن بحثش از دمدمی مزاج و پرخاشگری جداست و اینم باز به خود شخص مربوطه و محیطی که توش زندگی میکنه، بعضی اوقات افراد تحت فشار خانواده یا محیطی ک هستند ترجیح میدن که از بقیه و اجتماع دوری کنن

اگر یکم موضوعو بازتر کنی بهتر میتونم کمکت کنم😌

خدایا پناهم باش

و وقتی دیشب دیدم نمیتونم انقدر تحقیر و بی ارزش بودنو تحمل کنم،گفتم خووت جای من چکار میکنی؟ گفت نمیدونم. من گفتم ولی راه حل من طلاقه.

جون دیگ متنفرم ازت،و اونم گفت اناده باش ببرمت خونه نادرت

منزوی بودن بحثش از دمدمی مزاج و پرخاشگری جداست و اینم باز به خود شخص مربوطه و محیطی که توش زندگی میک ...

همسرم اینجوریه زیاد با کسی رابطه کداره که بگم با دیگران پطوره محل کار و بقیه حفظ ظاهر میکنه ولی در مورد منو بچها بشدت عکس العملهای عصبی فحاشی و کتک نشون میده و بدتر از همه بی دلیل بی حوصله و عصبی هم میشه مثلا تو یک موقعیت مشابه گاهی بسیار ریلکس و شاد و گاهی بی تحمل و عصبانی

یه زن و شوهری که بعد ۴۵ سال زندگی هنوز سرمسائل کوچیک شدیدا بحث و دعواشون میشه به هیچ صراطی هم مستقیم ...

اختلاف و بحث و دعوا بین همهی زوج ها وجود داره و این تا زمانی که حرمت ها شکسته نشه و احتراما سرجاش باشه مسئله زیاد مهمی نیست و میشه با کمی تغییر تو سبک زندگی و رفتار شخصی درستش کرد حالا هرچند اون شخص بگه حرف من فقط درسته ، بهترین کار و برخورد با همچین اشخاصی اینه که ما طرز تفکر و برخوردمونو یکم تغییر بدیم و با صحبت این موضوعو حل کنیم،

شما میگید ۴۵ ساله که با هم زندگی میکنید پس چیز خطر افرینی براتون نبوده ، و اتفاقا به نظر روان شناسا باعث تداوم زندگیتونم شده😊

بهتره با یه مشاور حضوری صحبت کنید و مشکلتونو مطرح کنید و اول از همه ازتون میخواد که جدا به کلینیک مراجعه کنید و هرکدوم علتو تشریح کنید بعد با مشاوره گروهی راهنماییتون میکنه

چون باید ریشه و علت و اول پیدا کنه

خدایا پناهم باش
من از اول ب شوهرم گفتم ک تنها جیزی ک ازت میخوام رابطه را زنهای اطرافت در حد سلام باشه،تو گحل کارش ۳ ...

عزیزم شما نقطه ضعفتو به همسرت نشون دادی نگاه کن ببین کاری انجام ندادی که بخواد اینطور بهت بفهمونه که ازت دلخوره؟

بعدم بهتره اینقد صریح بهش نگی ک با زنها حرف نزن چون مردها تو محیطی هستن که باید چه زن چه مرد ارتباط داشته باشن و این یجور محدود کردن ایشونه کار همسرتون چیه؟

خب اگر تو محل کار با هم همکارن که اگر بحث خیانت در میون نباشه یه مسئله خیلی جزئی و پیش پا افتادس و شما با این کار فقط خودتو اذیت میکنی، شما خودت اگر در محیط دانشگاه یا محل کار باشی و شرایط جوری باشه که با یه اقایی حتی غریبه هم صحبت بشی چون کارت گیره و مجبوری هیچ وقت از صحبت کردن و همکاری باهاش پا پس نمی کشی

میتونی به همسرت بگی که اگر من همچین کاری و انجام بدم نظر تو راجب من چیه و بگو که دلخور شدی که به حرف ها ت اهمیتی نمیده نه این که بگی چون با این خانم صحبت کردی من ناراحتم

خدایا پناهم باش
و وقتی دیشب دیدم نمیتونم انقدر تحقیر و بی ارزش بودنو تحمل کنم،گفتم خووت جای من چکار میکنی؟ گفت نمیدو ...

خب حرف شما واقعا درست نبوده ، وقتی با صحبت و مشاوره میشه مسئله و درست کرد چرا طلاق؟

مشکل جامعه الان ما اینه که هرچیز کوچیکی که میشه فوری بحث طلاق پیش میاد و یکم فکر تو کارتون نیست😕

خدایا پناهم باش
2706