2733
2739
عنوان

کیا توافقی جدا شدن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2099 بازدید | 27 پست
برای رفتن به مشاوره و محضر باید هردو باهم باشیم یا جدا جدا میشه رفت؟ دفتر خدمات قضایی ام باید رفت؟ ...

آره باید هردو باشین.تو مشاوره هم اول جدا جدا صحبت میکنن بعد با هردوتون همزمانم حرف میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که نه پشیمون شدم نه بعدش افسردگی گرفتم اینقد خوشحال بودم هنوزم بهترین روز زندگیم طلاقمه البته خر شدم بعد ۷ سال مجدد ازدواج کردم خاک تو سرم خودم و باز بدبخت کردم کاش میزاشتم میرفتم مردای ایرانی عوضی ان

2728
برای اینکه باردار نباشین

ازمایشش چطوریه؟

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
به جایی رسیدم که فقط میخوام اسمش روم نباشه

متوجه ام گلم،منظورم اینه با فردیکه اینطوری میگه باید اینجور برخورد کرد

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
من که نه پشیمون شدم نه بعدش افسردگی گرفتم اینقد خوشحال بودم هنوزم بهترین روز زندگیم طلاقمه البته خر ...

من شیرینی میدم

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2738
من که پشیمون نشدم.اما از لحاظ روحی داغون شدم

خوب خیلیا احساسی تصمیم میگیرن, خدا رو شکر که شما منطقی تصمیم گرفتید. روحیه که طبیعیه داغون بشه مخصوصا اگه به اجبار تن داده باشید به جدایی. ینی خواست طرف مقابلتون باشه. ایشالا زود حالتون خوب شه. تو انتخاب بعدیتون خیلی خیلی دقت کنید

آی وانتی که کله صب میای داد میزنی یخچال نفتی و بخاری علاء الدین میخری😒 عمه داری؟😬
من شیرینی میدم

من میگفتم جشن میگیرم نمیدونی چقد خوب بود حسم ولی وقتی میخواستم مجدد ازدواج کنم ۵ سال هم و میشناختیم دو سال من اینقد امروز و فردا میکردم و بهانه میاوردم میگفتم باشه بعدا دو ماه دیگه سه ماه دیگه حتما قول میدم جرات نداشتم ازدواج کنم واقعا سخت بود واسم الانم مثل سگ پشیمونم دلم میخواست مجرد باشم

من شیرینی میدم

چقد امضات جالبه من همیشه همین و میگفتم هر کی ززاد از یه چیزی تعریف کرد تو اون ضعف داره شوهر من نمونه بارز این مساله است اینقد دم از حقوق زن میزنه نمیدونی چقد بی شعوره تو این قضیه یا خانوادش و خودش دم از رعایت حق الناس میزنن و میگن ما هیچ دینی به گردن نداریم باور کن شوهرم تا عمر داره به من مدیونه هیچ وقت حلالش نمیکنم خواهرشم که ادعا داره تا دلت بخواد اه و نفرین دنبالشه 

چقد امضات جالبه من همیشه همین و میگفتم هر کی ززاد از یه چیزی تعریف کرد تو اون ضعف داره شوهر من نمونه ...

شوهر من مذهبی نماست😢