2737
2739
عنوان

لطفا به یه مامان درمانده کمک کنید

270 بازدید | 26 پست

دخترم 7ماهشهاصلا شیر دوست نداره به زور تو خواب شیرش میدم ذیفلاکس داره دارو میخوره اما بی فایدست 

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها

میسه بهش فقط غذا بدم اخه چقدر لخ زور بخوالونمش خیلی کم میخوره تو رور شب تا صبحم هر کاری میکنم تو خواب نمیخوره

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله شیر خشکیه ربفلاکسش به دهرو جواب نمیده دو بتر دهروشو عوضچردم

2738

دوحالت داره اگه شیرخودت میدی باید تغذیه ات عوض کنی رو طعم شیر اثر میزاره غذای کنکی میدی نباید شکر ادویه بزنی بهش اگه شرخشک نیدی مارک شیر خشک عوصکن

تو را  من چشم در راه دارم
دخترمنم ۴ماهش بود همینطوری بود خیلی طول کشید تاخوب بشه داروهای رفلکساشم نمیخورد هربار دادم بدترم میش ...

چی شد اخرش

دختر منم پنج ماهه بود اینجور بود تا2-3ماه. ب زور شیرمیخورد اونم اول باید میخابوندم بعدتوخواب بخوره.ت ...

الذژی داره شیرش د هلرژیه اما بازم نمیخوره

2706