2737
2739
عنوان

قرار بریم شمال

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 61 پست
به نظرم بد نیست منم یه بار رفتم همدان دوست شوهرم با همسرش یه روز کامل با ما اومدن خیلیم خوش گذشت چند ...

آخه فکر کن اون چادریه بعد با چادر بیاد بعد منم خیر سرم چادری با مانتو برم بدجور خجالت میکشم😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اتفاقا دوست دارم با کسایی که خوشم میاد برم مسافرت تنهایی میریم زیاد به من کیف نمیده

نمیدونم شاید دوست شدید باهم بهتره یه بارشو با اونا بری شاید نظرت عوض شد😉

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
دقیقا از الان به شدت ذوق دارم برم.خواهرشوهرمم زن خوبیه بچه نداره باحاله.حالا هر سال میرما ولی نمیدون ...

ی درخواست...

از جاده ش با درختهای بلندش ی عکس خوشگل بگیرید .

اینجا به اشتراک بذارید ؛)

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
2728

بنظرم سخت نگیر برو خوش میگذره اینجورجاها جمعیتی

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
رشت گرمه پریروز رفتیم سمت لاهیجان کار داشتیم بعد رفتیم رشت واقعا هوا خفه بود الان جنگلای بالا هم خیل ...

عیبی نداره.ولی باورت میشه هر سال میریم شده تو بدترین زمان گرما رفتیم ولی هوای شرجی نداشت.نمیدونم شانس داریم یا پاقدم همراهامونه

آخه فکر کن اون چادریه بعد با چادر بیاد بعد منم خیر سرم چادری با مانتو برم بدجور خجالت میکشم😐

وای خدا!!!

چه چیزایی میگیدا!

با این جور افکار فقط خودتونو معذب میکنید، 

خودتون باشید، با رعایت موازین اخلاقی ای که همیشه دارین. دیگه مشکلی نیست..

2740
ی درخواست... از جاده ش با درختهای بلندش ی عکس خوشگل بگیرید . اینجا به اشتراک بذارید ؛)

اینو گفتم ی کم فکرتو به چیزای خوب منحرف کنم ؛)

ولی جدا عکس بگیرید بفرستید ما هم کیف کنیم اینجا :))

وای خدا!!! چه چیزایی میگیدا! با این جور افکار فقط خودتونو معذب میکنید،  خودتون باشید، با رعا ...

من والا دروغ چرا تو مسافرتا مانتویی هستم حجاببم خوبه مانتوم بلنده.بالاخره اونجا همکارا زیاد هستن خوب رفتار میکنم.اگه میشد چادرو به کل کنار بزارم از این دوگانگی راحت میشدم

خیلی خیلی سخت میگیری برو حالشو ببر مطمئن باش اون یه روز که با همکار همسرت میری خیلی خوش میگذره فقط زوم نشو رو رفتاراشون که بخوای هی غر بزنی سر شوهرت زهرتون شه

حجاب فقط چادر نیست عزیزم. یعنی من الان مانتویی ام بده حجابم؟ نه اینقدر سخت نگیرید :) برای میزان ار ...

میدونی چیه بدبختیه من اینه تو تهران فقط چادریم تو مسافرتا مانتویی از این دورویی بدم میاد

2706