2733
2734
عنوان

جنسیت بچه امو میتونید تشخیص بدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 73 پست

حالت تهوع هم ک نشونه دختره

گفتم مثال نقضشو ک مامانم سر بچه اولش ک پسر بود دقیقا مث خودم بود

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ترشی وسوری هم نشونه دختره

من خواهر و زن داداشم هر دوشون عشق ترشی بودن و بچه دار ک شدن از ترشی بدشون میومد

بچه عاشون پسر بود هردو

دارم ب این فکر می‌کنم ک نکنه بعد هر بارداری کلا سلیقه و مزاجمون عوض میشه؟

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبل از بارداری خواب های خیلی ترسناکی میدیدم ولی تو دوران بارداری خیلی ندیدم خداروشکر تو خواب هام ع ...

من خواب دیدم میبرم طلاهامو بفروشم. حتی اون خریدار یه زن بود آخه من چندا انگشتر نقره و بدلم دارم اونارم از دستم درآورا به زور با بداخلاقی. امروز صبح یکی میگف مار ببینی پسره طلا دختره

24 ماه؟😁😁 دختر کل حاملگی نه ماهه

بیست و چاره ماه دیگه😂

من همبن الانم باز دارم،بیشتر دردش شبیه گرفتگی،تا کمر درد پریود

گودی کمرم و پایین تر وسطش بالای باسنم.اصلا نمیتونم خم شم.اوایل شبیه پریود بود الان گرفتگی شده منم.دکترت گفته طبیعه؟برا من گف خطرناکه کلی شیاف و آمپول نوشت

2738
من خواب دیدم میبرم طلاهامو بفروشم. حتی اون خریدار یه زن بود آخه من چندا انگشتر نقره و بدلم دارم اونا ...

من خواب مار دیدم خواب های جنسی هم میبینم.ولی هنوز سونو نرفتم.از وقتی حامله شدم اکثرا خواب های جنسی میبینم.البته نمیدونم ربط داره یا نه

من خواب مار دیدم خواب های جنسی هم میبینم.ولی هنوز سونو نرفتم.از وقتی حامله شدم اکثرا خواب های جنسی م ...

منم چون خونه مادرم هستم و همسرمو دو روز یبار میبینم یبار از این خواب ها دیدم

فقط یبار

منم چون خونه مادرم هستم و همسرمو دو روز یبار میبینم یبار از این خواب ها دیدم فقط یبار

درستع .بنظر من ربطی نداره  .دوست دارم پسر بشه دروغ چرا بگم چون دخملک دارم .ولی خوب اگه دخترم باشه باز خدارو هزار بار شکر میکنم

منم سر دخترم تهوع شدید و درد پریودی.سر این تهوع کم .کمر درد هماتوم و ضعف و گشنگی

گرسنگی رو منم دارم

جوری آبروریزی درآوردم سرش

هرکی منو میبینه می‌پرسه گشته آت نیس؟

مث دیوونه ها گریه میکردم تو خونه ک گشنمه😂

2706