2733
2734
عنوان

جنسیت بچه امو میتونید تشخیص بدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 73 پست
اها درستع خوب همون دیگه اگه رشدش خوب باشه سنشم بیشتر میزنن.مال من 6روز کمتر از تاریخ پریودی بود.دختر ...

اخی،اشکال نداره،من اولین سونو ۱هفته از پریود کمتر بودم،ان تی دقیق با تاریخ پریودم شد،انومالی ۳روزم از پریودم بیشتر شد😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا دختر من خلفی بود

عزیزم این دعا رو بخون نذر کن اسمشو محمد میزاری انشالله خدا پسر میکنه برات. خوب تو یه دختر داری خدا میگه شما از من بخوایید.این دعا هام مال امامانمونه. تو بخوا خدا صلاح بدونه پسر میکنه.حتما انجام بدین از الان با شوهرت. منتظر ماه چهارم نباش از الان انجام بده. من دیر پیدا کردم نمیدونستم دعا و اینا رو

2731
عزیزم این دعا رو بخون نذر کن اسمشو محمد میزاری انشالله خدا پسر میکنه برات. خوب تو یه دختر داری خدا م ...

مرسی عزیزم .خدا خیرت بده.اتفاقا همیشه دست میزارم رو شکمم و ایت الکرسی میخونم.و خودم نذر کرده بودم هزار صلوات بفرستم.البته نمیدونستم تاثیر داره.ولی خوب راجع به اسمش شوهرم قبول نمیکنه میگه دوس دارم بزارم پرهام.خیلی هم دعا کردم و از خدا خاستم دیگه بقیش میسپارم خدا.سر دخترم هم یه گوسفند کشتیم رو فقرا تقسیم کردیم.سر این هم نذر کردم همین کارو بکنم.

مرسی عزیزم .خدا خیرت بده.اتفاقا همیشه دست میزارم رو شکمم و ایت الکرسی میخونم.و خودم نذر کرده بودم هز ...

خوب مثلا میتونین بزارین محمد پرهام. خیلی شنیدم اینطور اسمارو. انشالله سالم بیاد بغلت. آیه 35 آل عمران رو هر روز هف بار بخون. نیت پسر کن انشالله پسر میشه خانمی. یادم بمونه بعدا ازتون بپرسم جنسیت نی نی هاتونو😄

من خواب دیدم میبرم طلاهامو بفروشم. حتی اون خریدار یه زن بود آخه من چندا انگشتر نقره و بدلم دارم اونا ...

منم‌ دقیقا شبی که فرداش رفتم سونو جنسیت خواب یه مار دیدم که دمش از بالا آویزون شده بود توی سونو ک‌ منتظر بودم نوبتم بشه مامانم مدام میگف این خوابت نشونه پسره و همینجورم شد🤗

2738
نه بخاطر اندازه جنین .سنش زیاد میزنن .مهم نیست زیاد عزیزم.کی میری ان تی

۲۴رم ماه. اینده

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
اخی،اشکال نداره،من اولین سونو ۱هفته از پریود کمتر بودم،ان تی دقیق با تاریخ پریودم شد،انومالی ۳روزم ا ...

خب خدارو شکر

ترسیدم گفت بچه ام چرا انقد بزرگ بوده سنشو زیاد زدن😂

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

سلام من شنیدم اولین سونویی که میری(زیر10هفته)اگر سن جتین طبق سونوگرافی کمتر از سن پریودی باشه پسره..اگر سن پریودی کمتر بود دختره....من واسه چند نفر سونوهاشونو دیدم همینطور بوده..

سلام من شنیدم اولین سونویی که میری(زیر10هفته)اگر سن جتین طبق سونوگرافی کمتر از سن پریودی باشه پسره.. ...

چ جالب

مال من دقیقا مطابق سن پریودی بود