2737
2739
عنوان

شوهرم میگه لاغر شدی خوشم نمیاد😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1795 بازدید | 108 پست
من تو رژیم مولتی ویتامین مینرال میخوردم اشتهام دوبرابر شد زینک هم همینطور.ناچاری سبوس برنج دم میکنم ...

هویچ خیار کاهو کلم بروکلی بخور اشتهات ریاد میشه اینا کالری منفی داره هم معده پر کن هست 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
شوهرمنم كوردكرمانشاهه پس بخاطرهمين نميذاره لاغركنم    

اره من یه خواستگار کرمانشاهی هم داشتم میگفت همه چیز بزرگش خوبه ماشین خارجی شاسی بلند و بزرگ خوبه  خونه ی بزرگ خوبه  زن هم درشتش قشنگه  میگفت این ریزه میزه ها خواهان ندارن در صورتی که تو شهر خودمون اینطوری نیست

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مربی میگی من چه جور سه کیلو اینا از پایین تنه چاق کنم میشم 

عزیزم باید با ورزش به بدن فرم بدی وقتی چاق میشی تمام بدن چاق میشه اول جام شکمه پس باید اسکاتو سه سا 12 تایی انجام بدی و بین هرست45 ثانیه استراحت

تو خیلی باارزشی
2728
اره من یه خواستگار کرمانشاهی هم داشتم میگفت همه چیز بزرگش خوبه ماشین خارجی شاسی بلند و بزرگ خوبه &nb ...

خخخخخخ من سه تاجارى ديگه هم دارم اوناهم توپرهستن شوهراشون نميذارن رژيم بگيرن اوناهم ازخداخواسته هى ميخورن ولى من خيلى رعايت ميكنم دوست ندارم زيادى چاق بشم خيلى مواظبم شكم نيارم بقيه جاهازيادبرام مهم نيست البته الان كه باردارم يه كوچولوشكم دارم  

خخخخخخ من سه تاجارى ديگه هم دارم اوناهم توپرهستن شوهراشون نميذارن رژيم بگيرن اوناهم ازخداخواسته هى م ...

افرین معلومه خیلی باهوشی 

2738
دوست دارم بشم۵۵😖😖😖دلم میخواد چوب خشک بشم😹😹😹

۶۵ خیلی خوبه واسه قدت ماشاالله  ۵۵ بشی چهرت زشت میشه لاغری چهره رو خراب میکنه وزن نرمال قشنگه نه چاق و نه لاغر  متوسط خوبه 

۶۵ خیلی خوبه واسه قدت ماشاالله  ۵۵ بشی چهرت زشت میشه لاغری چهره رو خراب میکنه وزن نرمال قشنگه ن ...

مرسی عزیزم😍

قد۱۷۰😶وزن فعلی۶۴🙁وزن هدف۶۰😆خواستن توانستن است😻💪 خداجوونی شکرت😍😘
عزیزم باید با ورزش به بدن فرم بدی وقتی چاق میشی تمام بدن چاق میشه اول جام شکمه پس باید اسکاتو سه سا ...

عزیزم منم چاق شدنی ازهمه جا چاق میشم دوس دارم از پایین تنه یکم اضافه کنم ببینم میشه غذا چی بخورم 

2706