2733
2739
عنوان

خجالت میکشم از شوهرم

2880 بازدید | 20 پست

من قبل بارداری هیکلم خیلی خوب بود همه تعریف میکردن ازم ولی بعد زایمان سینه هام ترک برداشته و اویزون شده شکمم که انگار کویر لوته هم پاره شده هم بزرگ هم افتاده انگار شکم پیرزنه پاهامم تا زانوم پاره شده (خلاصه همه جام پاره شده   ) پهلو شکم اوردم باس.نمم تخت شده خداااا چرا اخه مردا زایمان نمیکنن اونا بیریخت بشن چرا مااااا خلاصه که خجالت میکشم نشستنی بالش و بغل میکنم رابطه هم که باید چراغها خاموش باشه بخدا بعضیارو میبینم اصلا تکون نخوردن قبل و بعد از زایمان ولی من انگار تریلی با سرعت 200از روم رد شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چی بگم قبل بارداری هیکلم عالی بود وزنم 47 کیلو بود و شکم تخت تواقدام برا بارداری شدم 55 و حالا که باردارم شدم 67.....

اما ناامید نیستم.بعد بارداری میشم همون دختر 47 کیلویی.

به خودت بگو میتونی و تلاش کن.برای خطوط روی شکم و پاهات یه متخصص پوست برو راهکار بگیر.همیشه به خودت برس خودت رو رها نکن.اگر خودت حس بدی به خودت داشته باشی این حس رو خودت به شوهرت منتقل میکنی گلم.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

خب واسه همین بهشت زیر پای مادران است هیکلت رو به خاطر بچت از دست میدی که به نظر من چشیدن طعم مادری به همش میارزه مردا هم باید درک کنن که به خاطر بچه اونا اندام ماها خراب میشه و بعد از اون باید دورمونم بگردن واسه این از خود گذشتگیمون

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره
2738

فک کنم کرم هایی برا ترکها باشه

من تو اینستا دیدم یادم نیس الان ولی فک کنم ژل آلوورا رو با روغنزیتون یا وازلین قاطی کرد زد به ترکها بعد یکی دوماه درست شده بود(دقیق یادم نیس ها ولی تو گوگل میاد)

برا اندامتم برو باشگاه

ورزش کن عزیزم. منم ترک دارم ولی شکمم تخت. ترکم بعد قول شوهرم یادگار روزای انتظار😊

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
فک کنم کرم هایی برا ترکها باشه من تو اینستا دیدم یادم نیس الان ولی فک کنم ژل آلوورا رو با روغنزیتون ...

درست نمیشه ترک فقط میشه با لاغر شدن جمع بشن دیده نشن اونم اگه پوست شل بشه بدتر میشه

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2706