2733
2739
عنوان

اردبیلای عزیز یه لحظه میشه بیاین

84 بازدید | 11 پست

سلام عزیزان ما احتمالا" فردا و پس فردا بیایم شهرتون میشه بگین الان هوا اونجا چطوره؟ در ضمن اسم یه روستایی رو بهمون گفتن اگه اشتباه نکنم سردابه؟میگن الان هواش خیلی خوبه درسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
جدا"    الان زدم هواشناسی زد 25 درجه یعنی الکی زده

آره فک کنم .منم دیشب داشتیم میپختیم زده بود ۲۶ 😐روزا رو ۳۲ زده ولی خیلی گرمتره.. البته ۸ شب به بعد خوبه .البته هیچ وقت اینجوری نیست ‌از دیروز گرم شده چن روز طول بکشه نهایت .کلا گرمای اینجا فقط همون مرداده.

آره فک کنم .منم دیشب داشتیم میپختیم زده بود ۲۶ 😐روزا رو ۳۲ زده ولی خیلی گرمتره.. البته ۸ شب به بعد ...

میگم نکنه شما چون به گرما عادت ندارین همون 26 درجه هم به نظرتون خیلی گرم میاد دارم به خودم امیدواری میدم  راستی راجع به روستای سردابه هم میشه یکم اطلاعات بدین

2740
میگم نکنه شما چون به گرما عادت ندارین همون 26 درجه هم به نظرتون خیلی گرم میاد دارم به خودم امیدواری ...

آره اونکه هست ولی نه ۲۶ بیشتره .شما کجایی هستین ؟ سردابه یکی دوبار رفتم فک کنم خنک تر باشه  خیلی اطلاعات ندارم

نه خواستم مقایسه کنم با محل زندگیتون ببینم اونجا چقد گرمه نسبت به اینجا .ولی شاید همون دیروز بوده گرما نمیدونم .مسلما از شهر شما خنک تره .فک نکنم اومدنش بد باشه. به هر حال .خوش بگذره 🌷