2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماسک مو  روغن ارگان  اسپری دوفاز

من همه اینارو زدم بعلاوه روغن نارگیل و زیتون و ارگان و کرچک و....شیر موهم حتی زدم‌ .هیییییچ فایده نداشت😥😥😥😥😥 اخرشم موهای نازنینمو نزدیک ۸۰سانت کوتاه کردم😭😭

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
عزیزم من همه اینا رو زدم  ولی دست آخر تراشیدم خخخ

دقیقا منم بالاتر همینو گفتم😥

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
من همه اینارو زدم بعلاوه روغن نارگیل و زیتون و ارگان و کرچک و....شیر موهم حتی زدم‌ .هیییییچ فایده ند ...

خب بعضی آرایشگرا واقعا حرفه ای نیستن!  میذارن زیاد رو مو بمونه دکلره پاک مو رو آسیاب میزنن،  من خودم بهترین مواد دکلره رو خریدم بردم یه جای خوب بهش یکم برخورد!  ولی به رو خودم ناوردم!  موهام اسیب ندید شکر خدا اینارو بیشتر واسه پیشگیری میزنم یه بار خشک نشه 

خواهر جون دیگه سمت دکلره نرو    حیف موهای نازنینمون نیست😢

اصلاااا دیگه دکلره نکردم

دوسال و نیمه😥ولی موهام موهای قبل نشد دیگه