2733
2734
عنوان

میخوام برم ملاقات مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 34 پست
براش  2 کیلو شیرینی تر بگیر .با آب پرتقال و شکلات .. انالله و انا الیه راجعون 😎

😂😂😂

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کبابی ماهیچه ای چیزی بپز ببر مادر شوهر من ک اگه سوپ ببریم نمیخوره یا میوه بگیر 

میوه هم نباید بخوره

سوپ دوست داره

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
پس چی ببرم براش؟

من دیابتیم نیمه آماده قند داره نبر اگه میتونی خونه خودت آماده کن ببر

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738

سیب گلاب و شبرنگ براش بگیر ببر خیلی هم قند ندارن خودتم اذیت نکن سوپ سرد میشه از دهن می افته

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2706