2737
2734

سلام تو رو خدا اگه میتونین جواب ازمایشمو برام بخونین اخه دفترم تموم شه حالمم خوش نیس بچه کوچیکم دارم اگه ببینم مشکلی نیس صبر کنم چند روز دیگه برم دکتر

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفرست 

سلام ببخشید خودمو کشتم تا فرستاده شد ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا بد شرایطی پیش اومده برام

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
2728

خانما تو رو خدا اگه بلدین و میتونین راهنمایی کنید باور کنید شرایطم خیلی بدجوره

واقعا یه نفر اینجا نیس بتونه جواب ازمایش بخونه

2738
برای چی آنقدر نگرانی؟ خوبه آزمایشت  یکیش فقط لب مرزه اونم اندازه ای مهم نیست که نتونی چندروز ص ...

اخه خیلی لاغر شده بودم میخواستم بینی مو عمل کنم دکتر گفت ازمایش تیروئید یهویی هزار تا ترس اومد سراغم بخدا خیلی خیلی از تیروئید میترسم کدومش لب مرزه

عاليه ازمايشت  فقط freeT4 معمولا تا ./٨بايد باشه  كه برا شما خيلي جزئي فرق داره اونم بست ...

واقعا خدا خیرت بده من خاله م تیرویید داره از نزدیک تمام سختیاشو دیدم بقران از دیشب از ترس خواب نرفتم

احتمال زياد اونم مشكلي نيست و رنج ازمايشگاه متغييره 

خدا کنه همینطور باشه واقعا شدیدا نگرانم دخترم همش یکسالشه شیر خودمم میخوره از دیشب هی میگم میمیرم ال میشه

2706