2733
2734

فامیلامون همه از فقیر تا مرفه طلا دارن یا کم یا زیاد بالاخره دارن

فقط من ندارم فقط ی گوشواره دارم

شوهرمم دستش خالی نیس ک بگم نمیتونه بخره اگه بخواد بگیره میگیره اما نمیخواد (حتما با خودش میگیره نگیرمم مهم نیست)

امروز ب مامانم زنگ زدم شب عروسی دعوتیم نمیدونم چی بپوشم

میگه خجالت نمیکشی بدون طلا میری مجلس مردم؟؟

شما ک وضعتون خوبه چرا نمیگیرید مردم مسخره میکنن(راستم میگه)

نمیدونم چیکار کنم😢انگشترم ندارم حتی

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊

همسرمنم نخریده رفتنی مجالس مال خودم استفاده میکنم همسرمنم وضع مالیش عالی مادرش نزاش بخره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا چرابه مادرت زنگ میزنی یه چیزبپوش

دوما برویه سرویس بدل بگیر کپی جواهر وبنداز

هیچ کی نمیفهمه ازبس طبیعی هست اگرهم پرسیدند چند خریدی که نمیپرسند بگو ده میلیون خریدم

اصلا هم باشوهرت کل کل نکن بهش هم نگو بدل خریدم اینکه غصه نداره

2731

بخاطر طلا میخوان مسخره کنن؟

اگر دوست داری خب بهش بگو بگیره برات 

اشکال نداره گفتنش

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

خیلی رک ب همسرت بگو بریم طلا بخریم

البته ن بخاطر حرف مردم

اگه خودت دوست داری

شاید نمیدونه واست مهمه

اگه داره و نمیخره واقعا زور داره

فقط،طلا یا کلا سر هر چیزی ایطوره‌؟🐀😧

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2738

الان بدل اومده مثل طلا. من خریدم عروسی برادر شوهرم کلی انداختم. همه میگفتن واااای چقدر طلا داری. چقدر قشنگن. و از این چرت و پرتا. خلاصه اینکه بدون طلا هم میشه دهن فضولا رو بست

هر چی آرزوی خوبه مال تو❤

برای عروسیتم نخریده ؟

غصه نخور عزیزم 

بدل بگیر 

به مامانتم نگو که بدله 

الان انقدر بدلا خوشگل شدن ادم تشخیص نمیده

بعدشم تعجب می کنم معمولا مامانا آتیش ادمو می خوابونن نه اینکه خودش سرکوفت هم بزنه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706