2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید از نظر تو چندشی باشه ولی این حس برا خیلیا لذت بخشه نه تنها من خیلی زیاد دیدم اینجور افراد

میدونم بابا خودمم انجام دادم ولی تو خیلی چندش تشویقش کردی ناراحت نشو 😅مخصوصا اون استیکری ک اخرش گذاشتی چندش ترش کرد😂

🌸🌷الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ الِ  مُحَمَّد 😍💑
😆😆😆😆 چه با لذت هم تعریف میکنی

جدی میگم خیلی دوست دارم الانم حرفشو میزنیم دلم داره قنج میره آینه میگیرم رو صورتم ولی خبری نیست😩

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2731
جدی میگم خیلی دوست دارم الانم حرفشو میزنیم دلم داره قنج میره آینه میگیرم رو صورتم ولی خبری نیست😩

بالای ابروی من یکی دراومده چندروزه ولی هنوز قابل ترکوندن نیست فردا گوجه فرنگی میذارم روش بعد میرم سروقتش😃

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
بالای ابروی من یکی دراومده چندروزه ولی هنوز قابل ترکوندن نیست فردا گوجه فرنگی میذارم روش بعد میرم سر ...

عه گوجه فرنگی چه تاثیری داره؟

خیلی حال میده 😂😂😂 شوهرم ازم فراریه 

من میذاشتم دنبالش میگفت یا حدا ولم کن کل صورتشو زخمی میکردم آخرش یه کرم خرید زد دیگه جوش نزد ناکس 😒تخمه شیرینی میبردم واسش بلکه یه دونه جوش بزنه لب نمیزد میگفت از جونم سیر نشدم