2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خواهر من نود و یک یه صفرشو خرید هنوز داره براش کار میکنه

کم خرجم هست

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2740

من بین mvm110 و پراید مونده بودم

بهم گفتن پراید بگیر..

اولش میشنوی و ناراحت میشی و میخوای جواب بدی،     بعد میشنوی و فقط ناراحت میشی،                                 بعدش میشنوی و دیگه ناراحت نمیشی،                                بعد دیگه اصلا نمیشنوی و امان از این آخری...
شک نکن پراید شرف داره به ماشین چینی.

منم پراید دارم اما واقعا حوصله مو سر برده 🙄 حداقل ام و ام خوشگله، این لامصب حتی قیافه هم نداره 😫😫

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
منم پراید دارم اما واقعا حوصله مو سر برده 🙄 حداقل ام و ام خوشگله، این لامصب حتی قیافه هم نداره 😫😫

سیاست چین یعنی ماشین ارزون با قطعات به درد نخور و کمیاب و گرون....

شما پرایدت خراب بشه  میتونی خیلی راحت ببری درست کنی ولی یه ماشین چینی قطعاتش خیلی گرونه‌..

من خودم بین ماشین چینی و پراید 

۱۰۰% پراید انتخاب میکنم 

2706