2733
2739
عنوان

رانندگی

214 بازدید | 13 پست

بچه ها من سر کار میرم و گواهینامه دارم اما رانندگی نمیکنم. شوهرم خیلی تشویقم کرد که گواهینامه بگیرم ولی نمیدونم یهو چی شد که بعدش فازش عوض شد!! الان اصلا بهم ماشین نمیده. با اینکه به هیچ وجه ادمی نیس که رو ماشینش حساس باشه! چندین بار بحث رو پیش کشیدم که واسه سر کار رفتن اذیت میشم حتی گفتم خودم یه ماشین میخرم که عصبانی شد که لازم نکرده کسی زورت نکرده بری سرکار که حالا بخوای بخاطرش ماشین بخری!!! واقعا عصبی میشم از این حرکاتش حالا جالبه تو خانوادش زنها همه رانندگی میکنن و انگار نه انگار ولی واسه من عیبه!!!

و خدایی که به شدت کافیست....

شاید موقع رانندگی روسریت میوفته😁

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه روز که پول داری زنگ بهش بزن بگو عزیزم من میخوام برم ماشین بخرم میای یانه بعدم برو بخر 😘😍

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2728

منم با تشويق شوهرم كه البته تشويق كه چه عرض كنم يجور اجبار شايد بود كه آئين نامه قبول شو و اين حرفا ولي الان ان قدر كه سوار نشدم بايد هروقت سوار شدم با احتياط سوار شم كه البته بشينم ببينم كي ماشين ميده سوار شم 

خدايا شكرت

من تا خودم ماشین لتومات نخرم نمیشینم پشت ماشین شوهر

چه ماشینی پولت میرسه؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

به نظرم همسرت نشسته با خودش دودوتا چهارتا کرده و احساس کرده هرچیزی میتونه جنبه منفی هم داشته باشه و الان دگیر جنبه منفیه قضیه ست که مخالفت میکنه

بعضی از آقایون برخلاف ظاهر رفتارشون ته دلشون معتقد هستن اگر زن ماشین زیرپاش باشه به راه کج کشیده میشه یا کلا تو خیابون مورد توجه قرار میگیره یا اینکه از کنترل خارج میشه

دیدم و شنیدم که میگمااا

2738
یه روز که پول داری زنگ بهش بزن بگو عزیزم من میخوام برم ماشین بخرم میای یانه بعدم برو بخر 😘😍

اوه اوه فک کن با همچین ادمی بشه اینطوری کرد   

به نظرم همسرت نشسته با خودش دودوتا چهارتا کرده و احساس کرده هرچیزی میتونه جنبه منفی هم داشته باشه و ...

این منطقی ترین جوابیه ک میشد گفت

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
به نظرم همسرت نشسته با خودش دودوتا چهارتا کرده و احساس کرده هرچیزی میتونه جنبه منفی هم داشته باشه و ...

اره درسته ولی واقعا خیلی واسم زوره تا کی باید اینطور باشه. من یه دختر تحصیلکردم که تو اجتماعم اونوقت خواهر بی سوادش میاد میشینه پز رانندگیشو میده به من! یا مادرشوهرم یکسره تعریف رانندگی بقیه رو میکنه!!

اره درسته ولی واقعا خیلی واسم زوره تا کی باید اینطور باشه. من یه دختر تحصیلکردم که تو اجتماعم اونوقت ...

رانندگی ربطی به سواد نداره ها .یکم بهترم میشه حرف زد عزیزم 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
رانندگی ربطی به سواد نداره ها .یکم بهترم میشه حرف زد عزیزم 

درست میگی ولی نمیدونی ایناها با من چه ها کردن که اینطور راجعبشون حرف میزنم. شرمنده منظور بدی نسبت به بقیه ندارم منظورم شخص بود