2737
2734
عنوان

این خیلی ظالمانه ست😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 58 پست
وای یکی به ما بگه قضیه چیه

یه خانم جاری و برادرشوهرشون فوت میکنن

که دو تا بچه ۹ ماه و ۱۱ ساله داشتن

۱۱ ساله یه جاری نگه میداره

۹ ماه این خانم

حالا این خانم میگه نمیخام اون داداش بیاد پیش دختری که پیش من 

یعنی خواهر و برادر همو نبیننن😭😭😭😭😭😭😭

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
چی شدیکی توضیح بده لطفا 😩

ببین ظاهر جاری و برادر شوهر تصادف میکنن و هر دو نفر تو تصادف میمیرن...دو تا بچه داشتن..یه پسر 11 ساله یه دختر 9 ماهه...دختره و یکی از کابرا سرپرستی شو قبول میکنه..پسره و جاری دیگه..حالا اینی که سرپرستی دختره و قبول کرده ناراحته چرا براررش همش بهش سر میزنه...تو قاشق خودش بهش غذا میده.. و میخواد یه کاری کنه که برادره کمتر بهش سر بزنه

درد من آرام جان دیگران است...خوش به حال دیگران 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو فامیل ما هم دقیقا همین اتفاق افتاد

باید همه جوانب رو در نظر بگیرید دوستان!

اون استارتر عزیز و جاریش می تونستن این مسؤولیت سخت و خطیر رو اصلا قبول نکنن و سرنوشت بچه های جاریشون براشون مهم نباشه، مجبور به این کار نبودن! دارن کار بزرگی انجام میدن

گذشته از این، بچه ها فرسنگها از هم دور نیستن، تو دوتا خونه مختلفن و حداقل هفته ای یه بار همو می بینن

اینکه روانشناس گفته زیاد وابسته نشن هم بی شک بع صلاحشونه

الان مردم از پس مخارج و تربیت یه بچه خودشون هم بر نمیان کی قبول میکرد هردوی اینها رو باهم نگه داره؟!

تو موقعیتش نبودید عزیزان، و انشالله نباشید

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2731

خدانگذره ازشون بچه های منم همین قدر اختلاف سنی دارن پسرم عاشق داداششه حتی بعضی وقتها میگه مامان من سیاوش و از تو وباباهم بیشتر دوست دارم اون پسر خواهرشو دردناک تر از پدر ومادرش از دست داده 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

یه خانم جاری و برادرشوهرشون فوت میکنن که دو تا بچه ۹ ماه و ۱۱ ساله داشتن ۱۱ ساله یه جاری نگه میدار ...

وای چه ظالم مگه مادربزرگ پدربزرگ ندارن بچه هاکه پیش اونا باشن

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

میگه میخوام به دختره غذا بدم پسره دخالت میکنه میگه مامانم اینجوری غذا میداد اینم میخورد

الهی بمییییییییرممممم که یاد مامانشه

تا چندوقت پیش همشون کنار هم خوش بودن

لعنت به دنیا

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2738
ببین ظاهر جاری و برادر شوهر تصادف میکنن و هر دو نفر تو تصادف میمیرن...دو تا بچه داشتن..یه پسر 11 سال ...

مگه میشه اون دوتا قلبشون برا هم نتپه 

چرا یکی نبود اینارو کنار هم نگه داره 

چرا مث گوشت قربونی کردن اینارو هر کی یکیشو نگه داره

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
منم خیلی دلم گرفت. بیچاره پسره.  مادر و پدرش کلا یه ماهه که فوت شدن 😔😔😔

اره بدترین شرایطو اون پسربچه داره تحمل میکنه. اون از مادرپدرش این از تنها خواهری ک دیگه نباید ببینتش. ای کاش سرپرستیشونو میدادن ب کسی ک بتونه هر دو رو کنار هم بزرگ کنه😭😭

شاید حرف خوبی نزنم ولی لجم میگیره استارتر اون بچه رو دخترم صدا میکنه. روح مادر واقعیشون در عذابه چرا کسی بینشون اینو درک نمیکنه😭😭😭

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

من رفتم تو تاپیکهاش 

پدرشوهرشون انگاری فوت کردن 

بقیه هم انگاری بچه زیاد دارن 

خاله ها هم قبول نکردن 

اونا قبول نمیکنن نگه دارن...فقط اونایی و درک نمیکنم که به اون کاربر میگن..دختره و نگه دار خدا خودش یه کاری میکنه پسره بهش کمتر سر بزنه..یعنی خدا واقعا با بچه یتیم این کارو میکنه؟

درد من آرام جان دیگران است...خوش به حال دیگران 
ببین ظاهر جاری و برادر شوهر تصادف میکنن و هر دو نفر تو تصادف میمیرن...دو تا بچه داشتن..یه پسر 11 سال ...

چه بی رحمن بعضیهاحالادختروقتی بزرگ بشه به جای تشکرمطمئن باشین تنفرازطرفی که بزرگش کرده داره

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

مامانشون اون دنیا چه حالی داره وقتی بچه هاش اینقد بی پناه شدن

خدایا هیچ بچه ای تو کودکی بی پدر و مادر نکن

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2706