2726
عنوان

این خیلی ظالمانه ست😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 58 پست
میشه آدرس  بدیدتا ماهم بخونیم ببینیم قضیه چیه

تعطیل شد

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
اونا قبول نمیکنن نگه دارن...فقط اونایی و درک نمیکنم که به اون کاربر میگن..دختره و نگه دار خدا خودش ی ...

چه پدربزرگ مادربزرگهای واقعا مایه همسایه داشتیم همین جوری تصادف کرده بودن بعد۳تابچه بودن پدربزرگ مادربزرگهاشون ازدوطرف میگفتن مانگه میداریم بچه هاروحتی دادگاه هم رفتن که گفته بوددادگاه یه ماه پیش خانوادی پدری یاماه پیش خانوادی مادری باشن ماشالله بزرگ شدن براخودشون

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعطیل شد

آره دیگه ما به استاتر توهین کردیم گفتیم خیلی ظالمی که داری از هم جداشون میکنی....واقعا بعضیا چی پیش خودشون فکر کردن؟؟ خواهر برادر ندارن که میگن پسره از خواهرش جدا باشه؟ اینا دلشون از سنگه بخدا

درد من آرام جان دیگران است...خوش به حال دیگران 
2728

دلم داره میترکه😭

@si24    

تو رو خدا بیا بگو منصرف شدین از اینکه اونا رو از هم جدا کنین. آخه کنار هم بودن اون دوتا بچه آسیبی ب کسی وارد نمیکنه. اونا همخون هم هستن حتی اگ بهم وابسته بشن . اونا ب هم محرم هستن تا همیشه. مطمعن باشین اگه کنار هم باشن شرایط بهترم هم پیش میره چون اون دوتا طفل معصوم کمتر بیتاب مادرو پدر واقعیشونو میشن😭😭😭

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
دلم داره میترکه😭 @si24     تو رو خدا بیا بگو منصرف شدین از اینکه اونا رو از هم جدا کن ...

شایدبخاطرپسرنامحرمم نمیخوادباهام نگه داره شرایط براش سخت میشه اس

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
چه بی رحمن بعضیهاحالادختروقتی بزرگ بشه به جای تشکرمطمئن باشین تنفرازطرفی که بزرگش کرده داره

دقیقا. اما اون پسر بچه بیشتر چون ۱۰ سالشه و شرابطو بیشتر درک میکنه😔

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
دقیقا. اما اون پسر بچه بیشتر چون ۱۰ سالشه و شرابطو بیشتر درک میکنه😔

آره واقعاچون تنهامحرم زندگیش خواهرش تنهاکسی که میتونه غمهاشو بفهمه

تو فامیل ما هم دقیقا همین اتفاق افتاد باید همه جوانب رو در نظر بگیرید دوستان! اون استارتر عزیز و ج ...

چرا عزیزم این حرفو میزنی؟ الان از خود اون پسربچه بپرسی رفاه بیشتر مادی میخوای یا اینکه بیشتر کنار خواهرت باشی قطعا خواهرش رو انتخاب میکنه. بچه احساس داره. عاطفه داره میفهمه. ای کاش انقدر بی فکر نسبت ب آینده بچه ها تصمیم نگیرن😞😔😔

چرا عزیزم این حرفو میزنی؟ الان از خود اون پسربچه بپرسی رفاه بیشتر مادی میخوای یا اینکه بیشتر کنار خو ...

بله

ولی رفاه اون خانواده هم مهمه! 

بجه یازده ساله الان نمیتونه صاحب نظر باشه

خودتون بچه دارید؟

اصلا گیریم مساله مالی مهم نیست ، یه زن نباید حوصله و روحیه و ظرفیت کاری رو داشته باشه؟!

دور باشن و تک تک درست تربیت بشن بهتره تا بغل هم باشن و کسی اعصاب و حوصلشونو نداشته باشه -هرچند که اونقدرا هم دور نیستن-

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
بله ولی رفاه اون خانواده هم مهمه!  بجه یازده ساله الان نمیتونه صاحب نظر باشه خودتون بچه داری ...

بچه دل داره. احساس داره. چرا نباید نطر داشته باشه درمورد زندگی خودش. اگه بنا ب حوصله نداشتن باشه ک اصلا نباید قبول میکردن چنین بچه هایی رو ک حتما لطمه بزرگی ب روحشون وارد شده. ضمنا ما هم نگفتیم دایم کنار هم باشن ک البته اگه اینطور بود بهترم بود. ولی با درنظر گرفتن شرایط استارتر گفتیم حداقل هر روز شده یکساعتهمو ببینن ن هفته ای یکبار

بچه دل داره. احساس داره. چرا نباید نطر داشته باشه درمورد زندگی خودش. اگه بنا ب حوصله نداشتن باشه ک ا ...

شما خودتون رو جای ایشون نمیذارید، احساسی نظر می دید

چندسالتونه؟ بچه دارید!؟

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....