2733
2739

سلام .. من چند وقت پیش ناف ام افتاده بود (از جاش در رفته بود) بعد اون خانومی ک نافمو جا انداخت گفت دور نافت آب جمع شده و تا چندروز کمتر آب بخور و چیز سنگین بلند نکن .. ولی الان هرموقع آب میخورم نافم درد میکنه همه میگن بخاطر اینه ک دور نافت آب افتاده .. بنظرتون چیکار کنم خوب بشم ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با کیسه اب گرم ..گرم نگه میداشتم و میبستم با شال 

بعد اصلا هیچی بلند نکن 

حتما هم هر روز چند بار روغن کرچک بمال بعد گرم کن ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2740

من نافم افتاده بود پزشکا نمیدونستن چیه ۲ماه تمام درد کشیدم یه پزشک میگفت آپاندیسه عمل شه یکی شربت مهده میداد یکی انواع آزمایشا و... شب تا صبح ناله میکردم از درد رفتم پیش یه خانم از این سنتیا جا انداخت مثل آب رو آتیش. اینجا نمیدونن ناف افتادن چیه و حتی پزشکا هم نمیدونن واسه اونا توضیح دادم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
از بالاي شكمش به سمت ناف كشيد بعد رو ناف رو جهت عقربه ساعت فشار داد البته ناشتا اينكارو كرد

واسه منم این کارو کرد درد ۲ماهم توی چند ثانیه خوب شد

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
با دست گذاشتن جا انداخت؟

برا منم افتاده بود 

رفتم دکتر میگفت باید عمل کنی اب اورده نافت ...از داخل عفونت کرده 

یه خانم زنجانی بود خدا خیرش بده پیدا کرد شوهرم اومد خونمون 

برام جا انداخت با دست محکم فشار میداد میچرخوند دستشو روی شکمم 

خوب شدم دردم افتاد ...

منم اومدم از بالای کمد دیواری وسیله بردارم تنبلی کروم زیر پام چهار پایه نزاشتم بد خودمو کشیدم بدنمو 

بعد قشنگ حس کردم انگار مشت کوبیدن شکمم ...خیلی درد بدیه 

دقیقا من دو ماه دلا راه میرفتم از درد 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...