2733
2739
عنوان

خانوما کیا تاحالا ناف شون افتاده و آب آورده خواهشا بیاید نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8573 بازدید | 36 پست

خیلی سخته منم چندماه مریض بودم کم مونده بود اپاندیسمو عمل کنن که فهمیدم نافم افتاده در کل دوتا رگ بزرگه از نزدیک ناف رد شده جا به جا میشن میگن افتادن ناف من بعد چندتا دکتر سنتی رفتم پیش یه نفربا دستگاه مکش جا انداخت خدا خیرش بده راحت بود

من منظوربدی نداشتم تاحالا نشنیده بودم تو نی نی سایت ادم خیلی چیزا میشنوه برام عجیب بود ایشالا که مشک ...

اشکال نداره عزیزم ناراحت نشدم عشقم ..خیلی ممنون .. خدا وقتی یه دردی رو میده درمونش رو هم میده ولی درد ناف بده انگار میخای از ناف زایمان کنی 😄😄😄😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدرسشو ميدي لطفا يا تلفن

والا این جریان مال دو سال پیشمه 

شوهرش توی کرج تاکسی داره ...حتی فامیلیش یادم نمیاد و گرنه کمکت میکردم 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731
لطفا آدرسشو مبدین بهم منم نیاز دارم مرسی

نمکو داخل یه پارچه بریزید اندازه یه پیاله بعد محکم ببندید تا گرد بشه یه شال دور نافتون ببندید واون گوله نمک رو بزارید رو نافتون ،یااگر بچه هفت هشت ساله دارین بگین بشینه رو نافتون اندازه چهار پنج دقیقه زیر سرتون بالش نزارید و صاف دراز بکشین وقتی بلند شد احساس کردین پاهاتون گرم شد یه جوری که انگار آب داغ میاد داخل رونتون یعنی آب رد شده