2737
2739
عنوان

شوهر روانی

458 بازدید | 20 پست

عنوان باید اینو میزدم تا بیاین باهام حرف بزنین 😂😂آخی بمیرم شوهرم شیفت شبه بدبخت روانی هم نیس ولی

ممنون میشم از این پیج حمایت کنید 

@ldorashop_beauty

نیاین بگین تبلیغ میکنی

دلتون خواست حمایت کنین

نخواستید هم بازم عزیزید💕

مشاوره پوست و مو رایگان هم دارن 

مال یکی از دوستامه 🙏💕

بیچاره شوهرت که به خاطر دوستت روانیش کردی میزدی دوست روانی خو😄

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

مگه اینکه روانی باشیم این پیجو ببینیم😅😅😅😅😅

اوسگولمون کردی😉

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2740

تازه اومدم ببینم کدوم بدبختیه همدرد منه😑😑😑 احساس بدی بهم دست داد😕

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
مگه اینکه روانی باشیم این پیجو ببینیم😅😅😅😅😅 اوسگولمون کردی😉

با احترام براتون نوشتم اگر دوست داشتین حالا خودتون به خودتون توهین میکنین دیگه... 

خداییش اصلا ازمحصولاتش راضی نیستم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
سلام به دوستتون بگید طبق مقررات شرکت پنبه ریز تبلیغات تو فضای مجازی ممنوعه بلاک خرید میشه دوستتو ...

اتفاقا این محصولات رو فقط گذاشتن برای فروش اینترنتی اگر غیر از این بود که محل تو بازار موجود بود 

2706