2737
2739
عنوان

چرا شوهرم اینجوری شده؟؟؟؟

370 بازدید | 25 پست

سلام شوهرم ۲۰روز سرکار بوده امروز اومده همش خوابه الانم تخت خوابه اصلا نه انگار نبوده خونه بی تفاوت خوابیده یعنی یه شب بخیر نباید بگه دلم گرفت ازش.البته شب خونه پدرم اینها موندیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

گلم چقدر توقعت بالاس بنده خدا بیست روزه سر کاره دیگه جونی نمیمونه واسش ک .خستس بیچاره هیچ جا خونه نمیشه به ادم ارامش نمیده من اینو زمانی فهمیدم ک شاغل بودم بعد تو محیط کار باید سرو کله بزنی با همه اصلا ی وضعیه 

شوهر من شیفتای ۲۴ میره صب که میاد خونه خیلی خستس بداخلاقم هست یه صبحونه میخوره میره میخوابه بعد که بیدار میشه ازین رو به اون رو میشه  

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن

سلام عزیزم خوب مردها وقتی خسته اند حوصله خودشونم ندارن شوهر منم بعد چند روز که میاد من با ذوق و احساس میرم پیشواز اون سلام و شببخیر و لالا....من میمونم و با لبهای آویزون و چشمهای اشکی و بغض گلو و هزار تا فکر الکی میاد تو ذهنم اما بعدش که خستگیشو میگیره خوب میشه..کلا مردها خیلی احساساتی نیستن مثل ما خانومها...تازه خونه خودتون نیستید بنده خدا حتما راحت نیست اونجا شما خونه پدریت هست ولی شاید شوهرت اذیت باشه 😉قصه نخور تا صبح خوب میشه