2733
2734
عنوان

سوال درمورد سونوی واژینال و شکمی

148 بازدید | 23 پست

امروز دوتاشو انجام دادم یه روز از پری گذشته بارداریمو تشخیص نداده ینی دکتر چیزی نگف فقط گف تنلی تخمدان داری  اونم فقط واژینال گف منم بی بی خریدم ولی تست نکردم ینی دیگ نیازی نیست تست کنم درسته؟

چه پول و حوصله ایی داری با یه روز تاخیر رفتی

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

من سونو وارژینال انجام دادم تشخصی نداد دکترگف ک پیری رحم داری یروز عقب انداخته بودم وقتی بی بی چک گذاشتم مثبت بود انشالله براشمام همینجوریه

همه فقط توروداریم و بس..‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه پول و حوصله ایی داری با یه روز تاخیر رفتی

نه بخاطر بارداری نرفتم چون امیدی نداشتم برای بارداری دکتر زنان نوشت برام سونو واژینال کلی دارو هم داد گف تنبلی داری شدید

2738

بخاطر یک روز تاخیر رفتی دکترررر!!!ولا اول تست بی بیو بعد ۳روز یااگه علایم زیادباشه بلافاصله میزنن بعدمثبت شدش میرن برا آزمایش درصورت مثبت شدن میرن دکتر توفاصله کم تاخیر سونووو چیونشون بده الکی نیست 

بتا کمتر از 1000 باشه ساک حاملگی مشخص نیست 

یعنی با سونو هم مشخص نمیشه 

بزار دو سه روز دیگه بیبی بزن انشاءالله مثبت میشه

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
بخاطر یک روز تاخیر رفتی دکترررر!!!ولا اول تست بی بیو بعد ۳روز یااگه علایم زیادباشه بلافاصله میزنن بع ...

🤣🤣🤣جریان داره واقعا حق دارید تعجب کنید من بخاطر نشون دادن بارداری نرفتم برای باردار شدن چوندهیییچ علائمی نداشتم دکتر گف تنبلی شدید داری حالا کنجکاوم ببینم نشون میده یا ن چون ب دکتر نگفتم ک باردارم یا ن

بتا کمتر از 1000 باشه ساک حاملگی مشخص نیست  یعنی با سونو هم مشخص نمیشه  بزار دو سه روز د ...

اخه  میدونی یکی از دوستان تو نی نی سایت نوشتن ی روز بعد اقدام برای سونوی تخمدان رفتم بعد دکتر گفته تخمک آزاد شده ینی بارداری بخاطر همین کنجکاو بودم

🤣🤣🤣جریان داره واقعا حق دارید تعجب کنید من بخاطر نشون دادن بارداری نرفتم برای باردار شدن چوندهیییچ ...

آهااا😅منم ۶ماه پیش خیلی حالتایه حاملگی داشتم ودردزیرشکم که مجبور به دکتررفتن شدم که همش انتظار داشتم دکتر بگهه اععع نی نی داری😑😣😥

2706