2737
2739
عنوان

خواهرانه بیایید کمک

110 بازدید | 15 پست

خانوما یه سوال دارم من بچه یک سال و نیمه دارم و یه مسافرت راه دور هم در پیش دارم بچم هم روزی سه چهاربار ببخشیدا پی پی میکنه تو راه وقتی خرابکاری میکنه چیکار کنم؟کیا تجربه مسافرت طولانی با بچه کوچیک دارن؟خییلی استرس دارم خیلی سخته با بچه؟بیشتر نگران اینم که چه جوری بشورمش..هم‌گرمه و هم اینکه دیگه کوچیک نیستن که بشه پی پی رو با دستمال پاک کرد..منو راهنمایی کنید ممنوم میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما چند لیتر آب بزارید تو صندوق 

تو راه سرویس بهداشتی هم هست 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

سلام دوست من تا سه سالگی بچه شو پوشک می کرد.تو این سه سال خودشم یادش نیس بچه رو چند بار شسته.همممممش با دستمال تو اتاق تمییز میکرد.

البته بچه ها باهم فرق میکنن خووو.بچه من بود نی نی بریونی میشد صددرصد.

تو مسافرت با دستمال پاکش کنین.اگه تحمل بکنه.

من ب دستان خدا خیره شدم،معجزه کرد

دستمال مرطوب و دستکش یکبار مصرف. با پوشک سعی میکنی کامل برداری باقی مونده رو هم با یه دستمال مرطوب پاک میکنید و با یدونه دیگه کامل تمیز می کنی که هیچ اثری از کثیفی نمونه، دستکشم که دستت بوده نیازی به شستن دست هم نداری. من تا دوسال و خرده‌ای دخترم رو توی مسافرت اینطوری براحتی پاک میکردم

عزیزم چیرو برای خودت مشکل کردی خوب هوا گرم باشه سرد نیست که بگی با آب سرد میشورم مریض میشه خب بعد هر ...

اره منم میخوام بشورم که سوالم اینه اصلا میشه بین راه شست؟من اصلا تجربه ندارم اخه..

اره منم میخوام بشورم که سوالم اینه اصلا میشه بین راه شست؟من اصلا تجربه ندارم اخه..

آره من شستم پمپ بنزینیا میرسیدیم میشستم ظرفهای آب هم پر  میکردم برای وسط راه

2706