2737
2739

چندروزه خییلییی تو فکرشم.از بس مامانم میگه مواظب باش فلان طور نشه خطرناکه ادم میدزدن دیگه رفته تو مخم 

یه روز درمیون کلاسام تا ساعت ۲ و ۳ تموم میشه خیلی میترسم وقتی میخوام برگردم هروقتم میام معمولا تو تاکسی تنهام کسی نیس 

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای قشنگ تر از پریا  تنها تو کوچه نریا بچه های محل دزدن یهودیدی تورو میدزدن

خخخخ

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738

انرژی مثبت بده به چیزای منفی فکرنکن

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
طلاهاتونو  تو خونه بذارید پول نقدم خیلی همراه تون نباشه

طلا ک اصن ندارم پولم فقط اندازه همون روز میبرم. ولی باز میترسم 

اخه چندوقت پیش ی دختری رو دزدیده بودن تو بیابون ولش کرده بودن دیگ خییلیی میترسم از جاهای خلوت 

اخه هیشکی تو خیابون نیس مسیرم اونموقعا خیلی خلوته ی ترس بدی گرفتم 

عزیزم بهش فکر نکن. قبل از بیرون رفتن حمد و چهارقل و آیت الکرسی بخون. به مادرتم بگو انقد نفوس بد نزنه. 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
خودتو به بی خیالی بزن.این فکرا که تو ذهنت اومد بزار بیاد و رد شه.تو ذهنت نگه نداره.بهش فکر نکن.وسوسه ...

اره سعی میکنم بهش فکر نکنم ولی هم استرس میگیرم هم ناخوداگاه ی صحنه هایی میاد جلو چشمم 

طلا ک اصن ندارم پولم فقط اندازه همون روز میبرم. ولی باز میترسم  اخه چندوقت پیش ی دختری رو دزدی ...

همیشه آیت الکرسی و چهار قل بخونید ... همیشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706