2737
2734
عنوان

بچه ها بگید من خیلی حساسم؟؟؟

215 بازدید | 26 پست

ما یه همسایه داریم ک باهاش رفت و امد داریم، ینی بچه ها باهم دوستن، یه دختر 5ساله من دارم، یه 4ساله و یه8ساله هم اونا هستن

منوقتی میان خونمون یه کم اعصابم بهم میریزه. هم اینکه به همه وسایلا دس میزنن، هم دختر  کوچیکه همش میگه یه چیزی بده بخورم، همه چیو بهم میریزن، دیگه از یجایی به بعد کلی جلوشونو گرفتم تازه

بعد میرن دسشویی خودشونو نمیشورن، دختر کوچیکه دمپاییم نمیپوشه میره، بعدش ک میان اگر کوسنی بالشی روی زمین باشه روش راه میرن و میشینن ک من اصابم بدجور بهم میریزه با این حرکت

یه کمم حسادت احساس میکنم کلا توی خونوادشون، کلا انرژی خوبی ازشون نمیگیرم

حالا دیشب زنگ زده بود میگف جون بچه هات راس بگو تو ناراحتی بچه ها میان

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم بدم میاد

با پا بری رو بالش 😧😧😧 چجوری تونسی زنده بمونی😥😥😥😥😥😞😓

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

یه دختر یک ساله هم دارم. کلا ادمی هستم برای هر لحظه م برنامه دارم چون سرم همیشه شلوغه با کارایی ک برای خودم میتراشم. 

مثلا تایم خوابه من داره چشام گرم میشه یهو میان پشت در و یه ریییییز در میزنن، یا دخترمو تازه خوابوندم میان بیدارش میکنن. 

تازه دختر خودمم وقتی باهاشون بیشتر هست، اخلاقاش عوض میشه و با من بداخلاقی میکنه

حالا بنظرتون من حساسم؟ 

2738
یه دختر یک ساله هم دارم. کلا ادمی هستم برای هر لحظه م برنامه دارم چون سرم همیشه شلوغه با کارایی ک بر ...

حساس نیستی فقط رک هم نیستی عزیز من هیچی اندازه خودت و آرامشت ارزش نداره مستقیم بهش بگو که اذیت میشی

گرچه تکیه گاه منی، اما خود، در تنهایی، ساقه ی باریک یک گل مینایی.
وااا خب بهشون رو نده...میفهمه ناراحت میشی دیگه

بخدا خیلی همه جوره نشون میدم، هی میگه تو ناراحت میشی میان؟ منم میگم ناراحت نمیشم ک میان، میان بچه کوچیکمو بیدار میکنن

نمیدونم چی بهش بگم اخه نمیشه این چیزا رو به روش بیارم که

البته دخترم یبار این حرفا رو بهش گفته از طرف من. البته خودم نخاسته بودم بگه ها

وا چه بچه های چرکی نذار خونت برن دسشویی

تازه دختر کوچیکه 5_6بار خونمون دسشوییم کرده 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

عزیزم بگو برنامه زندگیم به هم میریزه نمیتونم چندتا بچه رو با هم کنترل کنم..هفته ای یه بار بچه هارو ببریم پارک با هم بازی کنن..تو خونه با هم نباشن چون کنترلشون سخته!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین عزیزم تعارف داشتن با ادب داشتن خیلی فرق می کنه.در کمال ادب و احترام بگو از چی ناراحتی

چرا واسه ناراحت نشدن کس دیگه از خودتون مایه میذارین؟

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
حق داری ولی بچه هستم مادرشون بابد جمع کنن

مادرشون خیلی ریلکسه

دیشب بمن میگفت مگه اینا چقدر بچه میمونن بچگیشون زود تموم میشه

2706