2733
2739
عنوان

مشاوره

54 بازدید | 11 پست

حدود پنج سال پیش با پسرداییم رابطه داشتم به صورت پیامکی . وقتی متوجه شدم خونوادم اصلا راضی به وصلت نمیشن رابطه رو خودم تموم کردم . دیگه از پسرداییم تو این پنج سال خبری نشد تا چند ماه پیش ک فهمیدن دارم ازدواج میکنم . داییم ارتباطش رو با ما قطع کرد . پسرداییم بهشون گفته بود ک من بهش گفتم تا سی سالگی پات میمونم. حالا داییم هم به خالم گفته اگه اینا تابستون بیان اینجا من پیامایی که باران به پسر من گفته پات میمونم تا سی سالگی رو نشون  مادرمن میده... به نطرتون اینگار عملی میکنه؟؟ دایی من ب عصبانیت و حرفای تندی ک تو عصبانیت میزنه معروفه...  واقعا پسرداییم از پنج سال پیش پیامارو نگهداشته ؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگه داره

سند منگوله دار نیست که نشه درستش کرد

به داییتون بگین تو ۵سال افکار و تصمیمات خیلی فرق می‌کنه 

هرچقدرم دادوبیداد وگریه زاری شد اصلا به روی خودت نیار

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
بحث ابروم هست . و حرص خوردنای پدر و مادرم😔

قبل از اینکه داییت به مادرت بگه خودت بگو.چند تا اس ام اس اونم مربوط به سالها قبل آبروی کسی رو نمی بره.فوقش یه شماتت کوچیک داره.

2738

بزار بگن بالاتر از سیاهی که رنگی نیست

نمیتونن خوشبختی تو رو ببینن

قبل از اینکه همسرت از دهن اوناها بشنوه خودت یه روز ب

بشین بهش بگو

بگو من میخواستن من نه گفتم از این موضوع ناراحتن

بزار بگن بالاتر از سیاهی که رنگی نیست نمیتونن خوشبختی تو رو ببینن قبل از اینکه همسرت از دهن اوناها ...

بهش گفتم دقیقا ... اونا  یه شهر دیگن و اصلا ممکنه با شدهرم هیچوقت رابطه نگیرن .... ترسم پدر و مادرمن چون ب شدت مذهبی هستن . البتهوهمسرم جزیات نمیدونه فقط میدونه منو میخاستن و ردشون کردیم و میدونه چ ادمایی هستن