2737
2734
عنوان

شما توخونه همسراتونو چی صدا میزنین؟اون چی صدامیزنه شمارو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 58 پست
وارد حاشیه میشیم اگه توضیح بدم😅 میترسم لغو کاربری شم

بگو بگوووو

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو بگوووو

😅😅😅با یه تشبیه جزئی توضیح میدم خودت تا اخرش برو

به نظر من اگه خانوما پریز برق باشن

مردا چین؟

یه وسیله برقی که با سیمش به پریز برق وصل میشه و انرژی میگیره😐😐

برای همین برقیه😂😂😂😂

2731

چ همه اسم منو شوهرم فقط میگیم عزیز واون گاهی اسممو میگه من خیلی اسمشو دوست دارم اما چون۸ساله گفتم عزیز نمیتونم اسمشو بگم اصلا تو جمع هم ک کارش داشته باشم میگم عزیز اونم باصدای بلند دست خودم نیست عادتمه یهو همه نگاه میکنن نمیدونم چرا

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم
😅😅😅با یه تشبیه جزئی توضیح میدم خودت تا اخرش برو به نظر من اگه خانوما پریز برق باشن مردا چین؟ ی ...

وای چه پیچیده 😂😂

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2738
چ همه اسم منو شوهرم فقط میگیم عزیز واون گاهی اسممو میگه من خیلی اسمشو دوست دارم اما چون۸ساله گفتم عز ...

من و همسرمم هشت ساله ازدواج کردیم . از اول بهم عزیزم گفتیم و ازینکه اسم کوچیک هم رو بگیم خجالت می کشیم .حتی تو جمع هم اسممونو نمیگیم 

😅😅😅با یه تشبیه جزئی توضیح میدم خودت تا اخرش برو به نظر من اگه خانوما پریز برق باشن مردا چین؟ ی ...

🤣🤣🤣🤣🤣

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

اون میگه مادری من پدری😒

البته من کسی نباشه میگم ولی اون حواسش نیست یهو جلو غریبه ها میگه من آب میشم 

و بازم البته تو ایام خوشی دعوا بشه همون اسمامون صدا میکنیم 😂

تازه عروس نیستما 13 ساله ازدواج کردیم