2733
2734
عنوان

معما باهوشا بیان😉

| مشاهده متن کامل بحث + 48749 بازدید | 89 پست
نه ٥٠ ميشه ك ، جون  كاج رديف اول ٥ ستاره ٢  رديف دوم دايره ٦ ستاره ٢ كاج ٧  رد ...

اول ضرب، بعد جمع

۴ در ۵ میشه ۲۰، کاجم که‌دوتا ازش کم شد میشه ۵، جمعشون ۲۵

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیست و پنج میشه کاج اگر ستاره داشته باشه 👈 7 ستاره👈 2 دایره اگه به شش قسمت تقسیم شده باشه👈 6 ...

اها اولويت با ضربه يادم نبود مرسي گفتي  بااين حساب درسته فقط كاج تو اخري شش تا حساب ميشه جون شش تكه شده  

2731

اولی فکر کنم سپهر 

دومی۲۵

سومی:نمیدونم😁

البته اون دوتام مطمئن نیستم😄😄

💓راهنما:تیکر بارداری نیست تیکر حل مشکلاتمون و رسیدن به اهدافم و روزای خوب ایشالا اگه خدا بخواد😁میشه تو هم برای مشکلاتمون و اینکه به اهدافم  برسم صلوات بفرستی دوستم🙏🏻❤️  امضا:صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند؛اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد.جای دوری نمی‌ رود!یک روز همین نزدیکی‌ها،لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت، شاید خیلی زیباتر... 
2738

اولی سپهر

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

دقت کنید دومیه ۲۵ میشه

کاج با ستاره ۷ 

چرخ ۶

ستاره ۲

حالا مسله آخر

کاج ستاره نداره کاج هم ب پنج قسمت تقسیم شده پس میفهمیم ک ستاره ۲.

کاج ۵ 

ستاره م ۲

چرخ اینجا ۵ میشه چون ب پنج قسمت میشه

اولویت اول با ضرب 

دوتاستاره ۲+۲ =۴

ستاره ۴×5چرخ=۲۰

۲۰+کاج۵=۲۵

پسرم مامان نسترن و بابا شهاب با کلی ذوق منتظرتن💑💑
آخری میشه مور،وا،رید😀 مروارید

پس اون شکلک تعجبه چی؟

💓راهنما:تیکر بارداری نیست تیکر حل مشکلاتمون و رسیدن به اهدافم و روزای خوب ایشالا اگه خدا بخواد😁میشه تو هم برای مشکلاتمون و اینکه به اهدافم  برسم صلوات بفرستی دوستم🙏🏻❤️  امضا:صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند؛اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد.جای دوری نمی‌ رود!یک روز همین نزدیکی‌ها،لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت، شاید خیلی زیباتر...