2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂😂خدا خیرت بده روزی 1ساعت میشه بچه منا نگه داری

اره بخدا سن و جنسیت لطفا😂😂😂😂😂😂

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2731
عزیزمی....😁😍😙 لپ نداره بیچاره ازبس شیطونه و هیچی هم نمیخوره😕

اخی بمیرم چرا؟شیر میخوره؟

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
بچه ها چرا شماها به عنوان یه مادر قاطعیت ندارین؟من خودم دوتا بچه دارم هردوهم شیطونن ولی الان که تابس ...

منم تو کتم نمیره بچه تا نصف شب بیدار باشه ما هفت یا هفت و نیم که شام میخوریم دیگه تلویزیون خاموشه یه لامپ کم نور روشنه هشت هشت و نیم کوچیکه میخوابه بزرگه ولی زمان میبره خوابوندنش سخت خوابش میبره ولی خب ازونور هم شش و نهایتا هفت بیدارشون می‌کنم خیلی کم پیش میاد بزارم تا هشت بخوابن 

2738
پسرم ۲۲ ماهشه اصلا یه دقیقه یه جا نمیشینه همش بدو بدو  الانم چراغو خاموش کردم بخوابه تو تاریکی ...

میشه بپرسم وقتی باردار بودی تکوناش چطور بود؟

بعد وقتی دنیا اومد و بزرگتر میشد زیاد دست و پاهاشو تکون میداد ؟

چقدر شما مردا خانومهاتون رو اذیت میکنید...شوهر منم وقتی بچه ام کوچیکتر بود خیلی اذیتم کرد..نه کمک می ...

اذیت نیست . من فکر می کنم هر کسی توی کاری تخصص و مهارت داره . شاید منم زیاد تلاش کنم بتونم توی کارهای خونه کمک کنم. اما واقعیت اینه که کارهای بیرون هیچ انرژی برام باقی نمیذاره که بتونم بیام کمک هم بکنم.

نوشته های من برای بانوجان @man_ishan (کانال تلگرام)
2706