2737
2734
بردیش دکار ببینی مشکلی نداره. نوه ابجیم همینحوری بود بردن دکتر گفت بیش فعاله الان ۶ ماهه ک داره قرص ...

پيش فعالي تا قبل از ٤ سالگي اصلا قابل تشخيص نيست بين تشخيصش بين ٤ تا ٦ سالگي نياز به تبحر و تجربه داره ولي ٦ سالگي و با مدرسه رفتن كاملا قابل تشخيص هست و قطعي 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
عزیزم چن وقتشه  وزنش چقده  تو پروسه دندون نیست

چرا عزیزم ۱ سالش شده ۲۱ تیر

۱ دندون درآورده فقط اونم چند روز قبل از ۱ سالگیش

وزن تولد  ۲۴۰۰

الان ۸۵۰۰

۸ ماهه بدنیا اومده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها عکس بزارین از بچه هاتون اگه دوس دارین

نمیشه صدا شو بزارم   

داره گریه میکنه ،نیم ساعته 

رفتیم پارک ،شام بهش دادیم،حالا که اومدیم گریه میکنه چرا 

میخوام برم خونه بابایی

آقای غر تشریف دارن

یعنی بس که از میزنه و گریه میکنه از دستش کلافه میشم ،دعوا شون میکنم ،گاهی هم کار به جاهای باریک می کشه   

از دست اینا و خودم دیگه کلافه ام   

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2728
برای منم بیدارن هنوز😥 حدود ۵ سالشونه اما هنوز آرم و حرف گوش کن نشدن. راستش من دیگه ناامید شدم😞

به منم خیلی میگن بزرگ بشه آروم میشه ولی امیدی ندارم

😬😬😬😬
چرا عزیزم ۱ سالش شده ۲۱ تیر ۱ دندون درآورده فقط اونم چند روز قبل از ۱ سالگیش

گیسو یادته باهم حامله بودیم دختر منم غذا نمیخوره باورت میشه نزر کردم غذا بخوره

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
شیر خودتو مگه نمیدی؟حداقل غذا نمیخوره شیر بده. یکی از کاربرا میگفت دخترش هشت یا ده ماهشه 15 کیلوعه. ...

شیر میخوره ولی اون به نظر جای غذا رو نمیگیره

ماشالله چه تپلی😐😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
پاریس خیلس اصلا نفسش رفت .این بشر خیلی شیطونه..عین پسراس کلا

ای وااای طفلک.😔😔

مثل خودته دیگه😐

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
گیسو یادته باهم حامله بودیم دختر منم غذا نمیخوره باورت میشه نزر کردم غذا بخوره

عزیزم منم همین کارو کردم👌👌🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣😂

نمیشه صدا شو بزارم     داره گریه میکنه ،نیم ساعته  رفتیم پارک ،شام بهش دادیم،حالا ...

عزیزمممم😍

من میبرمش بیرون تا میرسیم سر کوچه یهو گریه جیغ خونه نریم 

😬😬😬😬
دیگه شب که میشه رگهای سرم باد میکنن بالاپایین میپرن. کوچکترین صدایی ازش بیاد اذیتم میکنه. روزی هزار ...

ای جون😍

دختر من قبل از یک سالگی که هنوز چهار دست و پا میرفت،از مبلا بالا میرفت و مینشست رو اوپن😐😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706