2733
2734
عنوان

خودتونو بزارید جای من

191 بازدید | 13 پست

تو یه خانواده با 4 دختر و 2 پسر به دنیا اومدم سر همین مادرم با جاریش که یه دختر و 5 پسر داشت خیلی با هم خوب نبودن جاریم طعنه مینداخت البته مقصر مامانمم بود عصبی میشد مادرم سر ما خالی میکرد یادمه یسری آمپول هوا پر کرده بود میخواست ما 4 تا رو بکشه خواهر بزرگترم فهمید از تو پنجره فرار کرد رفت به داداش بزرگم گفت اون مانع میشد تمام فحشا و حرفای زشتو به ما میزد اگه یروز ما خواهرا تو عالم بچگی با هم دعوامون میشد تو خورد خوراک خخخخخخ بین داداشا و ما فرق میزاشت تو زایمان هیچکدوممون رو راه نداد یروز بریم بشینیم خونه بابامون . الانم اصلا راضی نیست بریم. شوهر من شیفتیه 5 روز خونه نیست سه تعارف نمیزنه بیا خ دارم بهش فکر میکنم شما جای من باشید به این ادم میگید مادر بعد وقتیم شوهرم خونس مدام میگه چرا به من زنگ نمیزنین اخه به یاد کدوم خوبیت بنظرتون برم خونشون یا نه 

...یک عدد آدم...

نمیدونم.برید ولی کم

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁

اون رفتاراش که میخواسته شمارو از بین ببره از سر بیسوادی بوده  ولی به هر حال مادرتونه حالا یه تماس بگیرین چیزی نمیشه 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

آمپول هوا😳😳😳

والا من کلا فراموش میکردم مادری تو این دنیا دارم و تمام

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

من اگه کسی نخوادم سمتش نمیرم، شاید اخلاقم بده، ولی اینجوری ام دیگه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
خخخخخخخخخ چه مامان باکلاسی داشتی 😂😂😂 اون موقع ها میدونسته آمپول هوا میکشه😂😂😂😂😂😂

خندم داره میکشه تازه رختخوابای تازشو اورده بود بهمون گفت بیاید بخودبید من کلا یادمه که رختوابای تازشو اورده بود و خکشحال از اینکه رو اونا میخوابیم خواهر بزرگم حداکثر 11 سالش بود .... خ با کلاس بودِ...

...یک عدد آدم...

چه مادری😒هر چند منم خاطرات خوشی از مادرم ندارم چون بیماری خودشیفتگی داشت اما الان که مدتیه فوت کرده خیلی دلتنگشم😔نمی دونم چه حکمتیه هر چه اونا مارو جزوندن بازم دوستشون داریم و نگرانشونیم