2737
2734
عنوان

ماینوکسیدل خوبه یا نه؟

240 بازدید | 21 پست

کیا از این محلول استفاده کردن؟

مادام العمر باید استفاده کرد؟

پس دوران بارداری و شیردهی چی؟؟تو اون زمان منع مصرف نداره؟

برا عروسیم چندماه فرصت دارم میخوام بزنم موهام پرپشت شه ولی بعد عروسی میخوام زود اقدام کنم ..قطع کنم بدتر از الان نشه...؟

از تجربیاتتون بگید لطفا

میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس چیکار کنم..تنها راه چاره کم پشتی موهام همینه :(

اگه میخوای سریع اقدام کنی فعلا بیخیال شو برای عروسیت مو اضافه بگیر بده ارایشگاه اای موهات کار کنه انشالله بعد از زایمان و شیردهی شروع کن 

شما استفاده میکنید؟نتیجه بخش بوده؟

من یه مدت برای ابروهام دو درصدشو مصرف میکردم یه مدت طولانی و واقعا پر شدن البته موهای ابروی خودم که ریخته بود درومد نه اینکه موی جدید رشد کنه ولی ولش که کردم ریزش شدید گرفتم

2738
اگه میخوای سریع اقدام کنی فعلا بیخیال شو برای عروسیت مو اضافه بگیر بده ارایشگاه اای موهات کار کنه ان ...

مرسی دوستم دکتر فعلا همینو داده مگهفعلا فقط داروی پوست رو استفاده کنم

وای خدا نکنه عزیزم من میزارم بریزه ازین نمیزنم.نزنیا معتادش میشی راهه دیگرو برو چرا این؟

دکتر این رو نوشته چه راهی برم که رویش داشته باشه ؟؟؟مشکلم فقط جلوی سرم هست قسمت چپ خالی شده خیلی غصه دارم خیلی.....

دکتر این رو نوشته چه راهی برم که رویش داشته باشه ؟؟؟مشکلم فقط جلوی سرم هست قسمت چپ خالی شده خیلی غصه ...

عروسیته؟ازمایش دادی گفته ریزشت مردونست؟

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2706