2737
2734
عنوان

دیگه نمیتونم تحمل کنم!!

557 بازدید | 36 پست

شوهرم یه جوری شده چندوقته بیکاره عصبی بود بدتر شده اگه بگم چیکارا این مدت به سرم کرد تعجب میکنید تازگیام گیر دادن با رفیقاش میره باغ تا نزدیک صبح... دیگه نمیتونم تحمل کنم چیکار کنم واقعا!!!!؟؟؟؟؟

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔

بشین باهاش منطقی حرف بزن

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم شوهرم اوقات بیکاری زیاد داره ولی رفیق باز نیست...درستش کن...متاهل رو چه به رفیق بازی اونم تا صبح

در کویر سبز عشق این سخن از من بگیر!  مرگ تو مرگ من است پس تمنا میکنم هرگز نمیر  
2738
شما رو نمیدونم.. ولی من  بودم حتما از خونه بیرونش  میکردم.. مرد بیکار میخوام چیکار

چیکار کنم به خدا زورم بش نمیرسه دارم دق میکنم به هیشکیم نمیتونم بگم

منطقی دیگه حالیش نیست  یه کلام حرف میزنم جن زده میشه یه کارایی میکنه اصلا

خبر ابجی این از نظر روانی مشکل داره نیاز به دکتر مشاوررهست

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
نذار رفیق بازی کنه که این يه قلم و از سرش انداختن کار حضرت فیله، چون مزه مجردی ميره زیر دندونش و.... ...

آخه تو مجردی رفیق باز نبوده

شانس منه

به سرم زد با مادرش صحبت کنم بگم جمعش کنه دیگه دارم خیلی تحمل میکنم

2706