2737
2734
عنوان

حقوق.وشوهر...

214 بازدید | 15 پست

سلام دوستان امشب حقوق مارو دادن...کارت دست اقامه.بهم گفت ایقد واریزکردن.بعد گفت بیا تاوام و اقساط رو بدیم..ومنم تصمیم گرفتم بنویسم هرچی ک خرج میکنیم.خودش سرکاره پیامکی..ولی چیکارکنم ک ناراحت نشه نمیشه تامغازه میره بگم ب چی خریدی چن شد...میگم یه مبلغ واس خودش برداره باقیشو تویه کارت دیگه بکنه بده دستم یادست باشه...چجوری بگم ک قبول کنه وناراحت نشه.ازروش های باسیاستتون راهنماییم کنید😉😉

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

جفتتون از یه حساب مشترک استفاده کنین ک برای جفتتونم پیام بیاد

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگ میشه؟ ؟پیامک واس هردوبیاد؟

بله گلم میشه....برو بانک حساب مشترک و دوتا شماره برای پیام

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
بله گلم میشه....برو بانک حساب مشترک و دوتا شماره برای پیام

فکرنکنم قبول کنه.بگم دوتاحساب مشترک بازکنیم کارت حقوقیش هس

2738

ما همین جوری میکنیم کارت دست اونه اخر شبم با هم خرجا رو مینویسیم خیلی خوبه براش توضیح بده خب شاید اونم خوشش بیاد 

من همین امشب جمع زدم خرج این ماه شد پنج تومن البته حدود دو تومنش خرجاییه که فقط ی بار صورت میگیره مث ماهواره و پمپ اب 

فکرنکنم قبول کنه.بگم دوتاحساب مشترک بازکنیم کارت حقوقیش هس

برو بگو بیا یه حساب مشترک بازکنیم و حقوقتو بریزیم داخلش یا هم حساب حقوقشو برین مشترک کنین ک پیام برای هردوتون بیاد ریز خرجا دستتون باشه و کسی چیزی فراموش نکنه

اگه خودش گفته چقدر حقوق میگیره خب سخت نیست گفتنش که، بهش بگو برا این که بتونیم پس انداز کنیم همه هزی ...

اره میگه پهنان کاری نمیکنه.ولی واس کسی بخاد بفرسته بمن نمیگه.

ما همین جوری میکنیم کارت دست اونه اخر شبم با هم خرجا رو مینویسیم خیلی خوبه براش توضیح بده خب شاید او ...

منم همینجور مخام.اون شب خانم همکارش میگفت فقد نگاش میکردم خیلی خوشم اومد.اقامم بود گفتم روششون خوبه مگ نه گفت اره...یبار حقوق دادن گفت بنویس یکی دو روز نوشتن دیگه نگفت منم ننوشتم

برو بگو بیا یه حساب مشترک بازکنیم و حقوقتو بریزیم داخلش یا هم حساب حقوقشو برین مشترک کنین ک پیام برا ...

مگ بهش بگم اگ امکانش هس پیامک رو گوشی منم فعال کن بدونم پولمو کجا خرج میشه.بدونم ماهانه چقد خرج خونمون میشه 

مگ بهش بگم اگ امکانش هس پیامک رو گوشی منم فعال کن بدونم پولمو کجا خرج میشه.بدونم ماهانه چقد خرج خونم ...

اینم بگو

2706